2020 01 09

Vienas lauke – ne karys: sužeistas D.Sabonis žaidė nuostabiai ir įsirašė į „Pacers“ istoriją

Domantas Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes, įrašė savo pavardę į klubo istoriją tačiau jo pastangų nepakako – „Indiana Pacers“ (23-15) namuose 108:122 (23:31, 26:31, 23:38, 36:22) krito prieš „Miami Heat“ (27-10).

Tai buvo 30-tas D.Sabonio dvigubas dublis šį sezoną per 36-rias rungtynes. Lietuvis tapo greičiausiai 30-ties dublių ribą pasiekusiu žaidėju „Pacers“ istorijoje.

Saboniukas per 37 minutes pelnė 27 taškus (10/13 dvit., 7/8 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Prieš rungtynes „Pacers“ klubas skelbė, kad nėra aišku, ar D.Sabonis žais dėl kairiojo kelio skausmo.

„Pacers“ treneris Nate'as McMillanas po rungtynių atskleidė, kad lietuvis skausmus jautė, bet jų nepaisė.

„Jis vis dar kažką jaučia, tačiau mums jo labai reikėjo šiose rungtynėse ir jis atidavė viską, ką galėjo“, – D.Sabonį gyrė strategas.

Pagyrų D.Sabonis susilaukė ir iš sunkią traumą vis dar besigydančio, bet mėnesio pabaigoje į aikštę jau žengsiančio Victoro Oladipo.

„Man garbė, kad galiu jį vadinti ne tik savo komandos draugu, bet ir broliu. Jis privalo būti „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Čia net nėra klausimo“, – tikino V.Oladipo.

Tačiau šį vakarą D.Sabonio pastangų „Pacers“ ekipai neužteko.

Net septyni Majamio krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o Indianapolio ekipa skirtumą į gan padorų pavertė tik ketvirtajame kėlinyje, kai nugalėtojas jau buvo aiškus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Heat“ persvara siekė jau 28 taškus, tad Ericas Spoelstra ilsino lyderius.

Majamio klubas Rytuose žengia antras, iškart po absoliutaus lygos lyderio „Milwaukee Bucks“. Indianapolio ekipa lieka šešta.

„Pacers“: D.Sabonis 27 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), A.Holiday ir J.Holiday po 14, E.Sumneris ir J.Lambas po 13.

„Heat“: T.Herro 19, D.Jonesas ir B.Adebayo (9 atk. kam.) po 18, D.Robinsonas 17, K.Nunnas ir G.Dragičius po 15, J.Butleris 14.