2021 02 10

Vienos iš trijų žvaigždžių neturėję „Nets“ subyrėjo prieš Rytų konferencijos autsaiderį

„Brooklyn Nets“ (14-12) susirinko tris ryškias žvaigždes, bet dar turės išmokti žaisti neturėdami bent vienos iš jų. Šįkart Steve'o Nasho auklėtiniai svečiuose 111:122 (26:38, 28:25, 32:31, 25:28) nusileido Rytų konferencijos autsaideriui „Detroit Pistons“ (6-18) klubui, kurio gretose nerungtyniavo Deividas Sirvydis.
Kyrie Irvingas ir Jamesas Hardenas
Kyrie Irvingas ir Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Bruklino klubui jau antrose rungtynėse iš eilės dėl COVID-19 protokolo negalėjo padėti Kevinas Durantas. Iš viso „Nets“ pralaimėjo jau trečią kartą paeiliui.

„Pistons“ dar antrajame kėlinyje susikrovė net 20 taškų persvarą. Nors „Nets“ buvo beveik visą jį sunaikinę, Detroito krepšininkai tvarkingai užbaigė susitikimą ir nutraukė savąją keturių pralaimėjimų seriją.

„Nets“ neišgelbėjo net ir kitos dvi žvaigždės Jamesas Hardenas bei Kyrie Irvingas.

„Barzdočius“ J.Hardenas per 39 minutes pelnė 24 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išdalino 12 rezultatyvių perdavimų ir blokavo net 5 metimus.

Savo ruožtu K.Irvingas per 35 minutes pelnė 27 taškus (10/19 dvit., 2/9 trit., 1/2 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ į pergalę vedė pagrindinis pretendentas į labiausiai patobulėjusio lygos krepšininko apdovanojimą Jeremi Grantas. Jis per 38 minutes įmetė 32 taškus (7/11 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud.), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ po šio pralaimėjimo išlieka ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje, o „Pistons“ Rytuose vis dar yra paskutiniai.

„Pistons“: Jerami Grantas 32, Delonas Wrightas 22 (9 rez. perd.), Saddiqas Bey'us 15, Masonas Plumlee 14 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Joshas Jacksonas 13.

„Nets“: Kyrie Irvingas 27 (7 rez. perd.), Jamesas Hardenas 24 (12 rez. perd., 5 blk.), Jeffas Greenas ir Landry Shametas po 10.