2019 10 15

„Warriors“ neprilygo be L.Jameso ir A.Davieso žaidusiai „Lakers“

„Los Angeles Lakers“ treneriai leido pailsėti ryškiausioms savo žvaigždėms LeBronui Jamesui ir Antonio Daviesui, tačiau vis tiek kontrolinėse rungtynėse sugebėjo namuose 104:98 (28:17, 27:31, 32:24, 17:26) pranokti NBA vicečempionus „Golden State Warriors“.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Priešsezoniniame cikle „Lakers“ laimėjo du sykius ir patyrė tiek pat pralaimėjimų, „Warriors“ pergalių ir pralaimėjimų balansas – 1-2.

„Lakers“ ekipa šiame mače sugebėjo atrasti savo lyderį. Juo tapo ypač solidų ir universalų pasirodymą surengęs Dwightas Howardas.

Aukštaūgis aikštėje praleido 22 minutes, tačiau jų užteko, kad pelnytų 12 taškų, atkovotų 13 kamuolių, perimtų net 4 kamuolius bei atliktų 6 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė trečiojo kėlinio metu, po kurio jų pranašumas jau siekė 15 taškų žymą.

„Warriors“ lyderis Stephenas Curry aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 17 taškų.

NBA vicečempionai Los Andžele žaidė be Draymondo Greeno, D‘Angelo Russello ir vis dar traumuoto Klay Thompsono.

„Lakers“: Zachas Norvellas 22, Devontae Cacokas 16, Dwightas Howardas 12 (13 atk. kam., 4 per. kam., 6 rez. perd.).

„Warriors“: Damionas Lee 18, Stephenas Curry 17, Marquese‘as Chrissas 14 (11 atk. kam.).