2018 06 01

„Warriors“ pergalė po pratęsimo – monstriškas LeBronas ir neįtikėtina JR Smitho klaida

NBA finalas prasidėjo drama su pratęsimu. Ir ją laimėjo „Golden State Warriors“. NBA čempionai namuose 124:114 (29:30, 27:26, 28:22, 23:29, 17:7) palaužė „Cleveland Cavaliers“ pasipriešinimą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

LeBronas Jamesas ir vėl padarė viską, ką galėjo. „Cavaliers“ lyderis pelnė 51 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiek daug taškų LeBronas NBA finale dar nebuvo surinkęs per 46 rungtynes.

„Warriors“ vis dar verčiasi be Andre Iguodala, kuris bene geriausiai ginasi prieš Klivlando lyderį.

Tačiau JR Smitho sprendimai ketvirtojo kėlinio pabaigoje kainavo Klivlando ekipai pergalę.

Likus žaisti 4,7 sek. mesti baudų stojo George'as Hillas, kuris pataikė vieną metimą ir išlygino rezultatą. Kamuolį atkovojo JR Smithas, bet neskubėjo mesti į krepšį ir bandyti išplėšti pergalę. Žaidėjas tiesiog laukė, kol prieš jį prasižengs, nes galvojo, kad „Cavaliers“ pirmauja. Laikas ištiksėjo ir komandos žaidė pratęsimą.

„Warriors“ pasinaudojo nedovanotina varžovų klaida ir pelnė pirmuosius 9 pratęsimo taškus bei užsitikrino pirmąją pergalę.

Šiose rungtynėse netrūko aistrų ir susidūrimų tarp žaidėjų.

Antrojo kėlinio pabaigoje Draymondas Greenas gavo techninę pražangą, kai vos neišdūrė akies LeBronui. Šis ilgai gulėjo ant parketo po susidūrimo.

Pratęsimo metu po dar vienos pražangos prieš L.Jamesą D.Greenas šaipėsi iš varžovo, pamėgdžiodamas jo judesius.

Pačioje pratęsimo pabaigoje buvo pašalintas Tristanas Thompsonas, kuris ginčijosi po nieko nebelėmusio Shauno Livingstono metimo.

Antrosios serijos rungtynės vyks sekmadienį.

„Warriors“: S.Curry 29, K.Durantas 26, K.Thompsonas 24, D.Greenas 13, S.Livingstonas 10.

„Cavaliers“: L.Jamesas 51, K.Love'as 21, J.Smithas 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti