2018 12 17

Ypatingo lietuviško palaikymo sulaukęs Domantas Sabonis surinko solidų dvigubą dublį

Domantas Sabonis sekmadienį sulaukė daugiau lietuviško palaikymo nei eilinėse NBA rungtynėse. Indianapolio „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje susirinko neįprastai daug Lietuvos krepšinio aistruolių. NBA mače jie atšventė ir lietuviško paveldo dieną, ir „Indiana Pacers“ pergalę prieš „New York Knicks“ 110:99 (28:26, 28:27, 23:20, 31:26).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ tribūnas nuspalvino kelios lietuviškos trispalvės. Grupelė lietuvių užsivilko ir tautinius drabužius.

Indianapolyje buvo minima Lietuvos ir Latvijos paveldo diena.

Atrodo, kad toks palaikymas įkvėpė D.Sabonį. Vidurio puolėjas gerai pradėjo rungtynes ir prie laimėto pirmojo ketvirčio (28:26) prisidėjo 7 taškais.

Kai pastarąjį kartą D.Sabonis grūmėsi su „Knicks“, pataikė visus 12 dvitaškių ir vos per 21 minutę sudrebino NBA 30 taškų.

Tad šįkart internautai su nuostaba skaičiavo pirmuosius jo netaiklius metimus į „Knicks“ krepšį.

Bet 22-ejų krepšininkas vėl buvo labai efektyvus.

Per 21 minutę D.Sabonis įmetė 13 taškų (6/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 (5 puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

D.Saboniui būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 11 taškų daugiau nei „Knicks“.

Rezultatyviau Indianoje rungtyniavo tik Victoras Oladipo (8 kam., 7 perd., 5 per. k.) ir Mylesas Turneris, surinkę atitinkamai 26 ir 24 taškus.

„Aš jau beveik šimtaprocentės formos, – sakė dėl kelio traumos 11 rungtynių praleidęs V.Oladipo. – Man dar reikia susigrąžinti kojas, bet tiesiog bandau toliau gerinti savo žaidimą.“

„Knicks“ ekipai Enesas Kanteris pelnė 20 (15 kam.), Timas Hardaway'us pridėjo 19, Emmanuelis Mudiay – 18 taškų.

Rungtynės klostėsi gan atkakliai. Likus žaisti 9 minutes rezultatas buvo lygus (81:81), tačiau „Pacers“ spurtavo 7-0 ir nurūko į priekį 88:81.

„Knicks“ ruošėsi šturmui, bet du galingi Myleso Turnerio blokai svarbiu metu numalšino Niujorko komandos sukilimą.

„Būtent taip yra laimimos rungtynės. Štai tokių epizodų aš laukiu labiausiai“, – spaudos konferencijoje atviravo sužavėtas „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas.

„Pacers“ šiuo metu yra karščiausia NBA komanda. Indianos klubas nepralaimėjo jau 7 rungtynių iš eilės ir su 20 pergalių bei 10 pralaimėjimų užima trečią vietą Rytų konferencijoje.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai