2021 11 28 /23:00

Atrankos netikėtumas: serbai gavo antausį Belgijoje

Serbijos krepšinio rinktinė 2023-ųjų pasaulio krepšinio atrankoje patyrė pirmą netikėtą pralaimėjimą.
Milošas Teodosičius
Milošas Teodosičius / FIBA nuotr.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai svečiuose 69:73 (21:13, 20:16, 22:25, 6:19) nusileido Belgijai (2-0).

Pirmoje rungtynių pusėje serbai netgi turėjo dviženklę persvarą (36:22), bet trečiajame kėlinyje belgai atsitiesė ir perėmė inciatyvą.

Likus kiek daugiau nei minutei Milošas Teodosičius išlygino rezultatą (69:69), tačiau Samas Van Rossomas smeigė tritaškį ir serbus pasiuntė į nokdauną.

M.Teodosičius dar paleido du tritaškius, bet jie tikslo nepasiekė.

Atrankos A grupėje taip pat varžosi Latvija ir Slovakija.

Belgija: Samas Van Rossomas 20, Ismaelis Bako 14 (11 atk. kam.), Jeanas-Marcas Mwema 11, Retinas Obasohanas 10.

Serbija: Aleksa Avramovičius 19, Filipas Petruševas 16, Milošas Teodosičius 14 (8 rez. perd.).