Ketvirtajame kėlinyje lietuviai dar pirmavo 57:50, bet amerikiečiai surengė spurtą 18:2, išsiveržė į priekį 68:59 ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.
Tai buvo pirmoji lietuvių nesėkmė šių metų universiadoje.
Rezultatyviausiai pusfinalyje žaidė 16 taškų pelnęs Gytis Nemeikša, 14 taškų pridėjo Matas Repšys.
Kovoje dėl bronzos mūsų šalies studentai grumsis su šeimininkais Vokietijos krepšininkais. Rungtynės vyks šeštadienį.
