Kovo beprotybė – Ą.Tubelis dominavo, bet „Wildcats“ žygis sensacingai baigėsi

Ąžuolo Tubelio vedami „Arizona Wildcats“ krepšininkai neįtikėtinai krito jau pirmajame NCAA atkrintamųjų etape.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kovo beprotybės mače „Wildcats“ buvo laikomi favoritais – jie turėjo 2 reitingą. Varžovai – „Princeton Tigers“ – 15-ąjį.

Tačiau galutinis rezultatas skelbė sensaciją – „Tigers“ pergalę 59:55.

Ą.Tubelis, prieš pat atkrintamąsias dar išrinktas ir į antrąją simbolinę NCAA komandą, galingai pradėjo susitikimą, o „Wildcats“ pirmavo (31:22).

Likus žaisti 12 minučių Arizonos universiteto studentų persvara dar siekė 12 taškų (47:35), tačiau „Wildcats“ puolimas tuomet užsikirto, o „Tigers“ surengė stebuklingą išsigelbėjimą.

Skausmingą pralaimėjimą patyrusi „Wildcats“ buvo laikoma viena iš NCAA kovo beprotybės favoričių, bet jos žygis jau baigėsi.

Ą.Tubelis buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje su 22 taškais (8/18 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.) ir 5 atkovotais kamuoliais. Lietuvis žaidė 37 minutes.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Ąžuolas Tubelis

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa aikštėje praleido 36 minutes, bet surinko vos 3 taškus, pataikęs tik 1 tritaškį iš 7.

Varžovų ekipoje vienintelis Tosanas Evbuomwanas surinko dviženklį taškų skaičių – 15, dar atkovojęs ir 7 kamuolius.