2023 08 16

Lietuvių varžovų pasaulio čempionate dvikovoje – Meksikos pergalė

Prieš artėjantį pasaulio krepšinio čempionatą jėgas nusprendė pasitikrinti dvi būsimos Lietuvos rinktinės varžovės D grupėje.
Pako Cruzas
Pako Cruzas / FIBA.com nuotr.

Abu Dabyje vykusiame kontroliniame susitikime Meksikos krepšininkai 77:71 (24:21, 14:16, 14:22, 25:12) palaužė Egipto rinktinę.

Būtent prieš Egiptą rugpjūčio 25-ąją Filipinų sostinėje Maniloje Kazio Maksvyčio auklėtiniai pradės pasaulio čempionatą, o kitose rungtynėse – rugpjūčio 27 dieną – žais ir su Meksika.

Meksikiečiams dvikova su afrikiečiais nebuvo lengva. Egiptas po trijų kėlinių netgi pirmavo 59:52, o paskutinę minutę komandas dar skyrė tik vienas taiklus metimas (71:73), bet meksikiečiai triumfavo.

Į pergalę juos vedė buvęs Vilniaus „Ryto“ taikliarankis Pako Cruzas, žaidęs daugiau nei 31 minutę, pelnęs 20 taškų (3/7 dvit., 4/6 trit., 2/2 baudų) ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Fabianas Jamesas pridėjo 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, Orlando Mendezo sąskaitoje – 14 taškų.

Egipto nacionalinėje komandoje išsiskyrė Anasas Osama – 15, Assemas Marei – 12 (9 atk. kam., 5 klaid.) ir JAV gimęs Patrickas Gardneris – 9 taškai.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas