Mato Buzelio „Ignite“ toliau beviltiškai talžoma G lygoje

Lietuvos krepšinio talento Mato Buzelio atstovaujama "G League Ignite" komanda toliau nesuranda kelio į pergales G lygoje.
Matas Buzelis
Matas Buzelis / Getty Images via AFP nuotr.
Temos: 1 Matas Buzelis

Šeštadienio vakarą „Ignite“ 74:105 (18:26, 21:21, 21:36, 14:22) krito prieš „Stockton Kings“.

Tai jau 12-tas „Ignite“ pralaimėjimas per tiek pat rungtynių – komanda dar nesugebėjo laimėti nė karto.

M.Buzelis buvo blankus – per 26 minutes pelnė 6 taškus (2/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Nors komanda buvo sutriuškinta, tačiau lietuviui būnant aikštėje „Ignite“ atkarpas pralaimėjo tik 2 taškų skirtumu. Tai pats geriausias rodiklis visoje komandoje.

Vos 39 taškus per pirmą rungtynių pusę surinko „Ignite“ – tai prasčiausias rezultatas šiame sezone. Rungtynes „Kings“ nulaužė trečiajame kėlinyje, kuriame sumetė 65 proc. tritaškių.

„Ignite“: B.Sane'as 17, L.Johnsonas 15, T.Smithas 10.

„Kings“: S.Labissiere'as ir D.Burtonas po 18, K.Edwardsas 16, J.Fordas 14, S.Johnsonas 12.