2022 12 05

NCAA pirmenybėse – galingas Ąžuolo Tubelio dvigubas dublis

Galingą dvigubą dublį surinkusio Ąžuolo Tubelio vedina Arizonos „Wildcats“ (7-1) sugrįžo į pergalių kelią NCAA turnyre.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix"/USA TODAY Sports

Arizonos „Wildcats“ (7-1) namuose 81:68 įveikė Kalifornijos „Golden Bears“ (0-9) studentus.

20-metis Ąžuolas Tubelis pergalingame mače užfiksavo devintąjį karjeroje dvigubą dublį, dar iki ilgosios pertraukos sąskaitoje turėjęs 15 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Vilnietis per 33 minutes iš viso surinko 25 taškus (8/15 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Buvęs žalgirietis estas Kerras Kriisa per 37 minutes įmetė 6 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Wildcats“: Ąžuolas Tubelis 25 (12 atk. kam.), Oumaras Ballo 17 (7 atk. kam., 4 blk.), Cedricas Hendersonas 11, Courtney Ramey 10.

„Golden Bears“: Devinas Askew 25, Larsas Thiemannas 18, Kuany Kuany 11.