Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2023 09 03

Tritaškiais nuo Puerto Riko atitrūkę italai išplėšė kelialapį į ketvirtfinalį

Italijos rinktinė rezultatu 73:57 (25:15, 14:21, 12:11, 22:10) palaužė Puerto Riką ir išplėšė kelialapį į pasaulio čempionato ketvirtfinalį. Didelė tikimybė, kad italai ir taps lietuvių varžovais kitame etape, bet tai paaiškės po Lietuvos ir JAV komandų akistatos.
Nicolo Melli
Nicolo Melli / FIBA nuotr.

Pro šalį iš toli šaudę italai vargo su Puerto Riku (3/20 pirmieji italų tritaškiai), tačiau būtent dviem tolimais Luigi Datome ir Simone Fontecchio tritaškiais italai atitrūko trečio kėlinio pradžioje.

Ketvirtąjį kėlinį italai taip pat pradėjo dviem tiksliais tolimais šūviais, pataikė L.Datome ir Giampaolo Ricci, ir Italijos rinktinė įgijo dviženklę persvarą 57:47.

Senojo žemyno atstovams pavyko išlaikyti atstumą iki mačo pabaigos ir užtrenkti puertorikiečiams duris pasaulio čempionate.

Tai buvo jau dešimtoji šių komandų akistata pasaulio čempionatuose. Italai įsirašė septintąją pergalę.

Del antrojo bilieto į atkrintamąsias I grupėje kovos Serbijos ir Dominikos Respublikos krepšininkai. Italai pirmi grupėje liks Dominikos Respublikos pergalės atveju.

G.Ricci ir Stefano Tonutas italams pelnė po 15 taškų, S.Fontecchio pridėjo 12. Puerto Riko gretose išsiskyrė 13 taškų surinkęs Tremontas Watersas, 11 pridėjo Jordanas Hollandas.

FIBA nuotr./Joe Inglesas

Nieko nelėmusiose K grupės rungtynėse Australija rezultatu 100:84 (23:17, 31:20, 25:30, 21:17) susitvarkė su Gruzijos rinktine.

Abi komandos liko už atkrintamųjų borto.

Net 14 tritaškių sumetę (14/31, 45 proc., kartvelai – 6/20, 30 proc.) australai laikė vadžias savo rankose visas rungtynes.

Patty Millsas su 19 taškų buvo rezultatyviausias jų gretose, Dante Exumas pridėjo 18.

Gruzijos rinktinei, kuri žaidė be lyderio Tornike Šengelijos, 20 taškų pelnė Goga Bitadze, 18 – Thaddusas McFaddenas.

Iš K grupės į ketvirtfinalį keliauja Vokietija ir Slovėnija.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną