Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 19, 20:14

Ar būtumėte laimėjęs milijoną TV žaidime „Kas laimės milijoną“? Išspręskite testą ir sužinokite

Ar prisimenate kadaise per televiziją rodytą žaidimą „Kas laimės milijoną?“ („Who Wants To Be A Millionaire?“), kurio dalyviai stengėsi atsakyti į 15 klausimų ir laimėti milijoną? Ar kada nors esate susimąstę, ar sugebėtumėte laimėti milijoną, jei tik gautumėte progą? Portalas 15min sukūrė testą, kuris padės atsakyti į šį klausimą.
TV žaidimo „Kas nori būti milijonierium?“ logotipas Ar žinai?
TV žaidimo „Kas nori būti milijonierium?“ logotipas / Vida Press nuotr.

Testą sudaro 15 klausimų. Visi šie klausimai yra paimti iš dviejų 1999 m. ir 2000 m. JAV rodytų „Kas laimės milijoną?“ TV žaidimų.

Abiejų šių žaidimų dalyviai teisingai atsakė į visus klausimus ir laimėjo po milijoną dolerių. Išsprendę testą sužinosite, ar tai padaryti šansų būtumėte turėję ir jūs.

Klausimus iš dviejų žaidimų, o ne vieno atrinkome, nes kai kurie klausimai buvo pritaikyti amerikiečiams ir lietuviams į juos atsakyti būtų itin sunku. Atrenkant klausimus iš dviejų žaidimų, visuomet rinkomės klausimą, kuriam atsakyti reikalingos žinios yra universalesnės.

Klausimai pateikiami tokia pačia eilės tvarka kaip ir žaidime – tai yra, klausimas, kuris viename iš tų dviejų žaidimų buvo pirmas, ir teste yra pirmas, klausimas, kuris buvo antras – antras, o milijono vertės klausimas irgi yra tas pats klausimas, kuris viename žaidimų buvo milijono vertės.

Testą rasite žemiau. Norėdami pradėti spręsti testą, spauskite „Pradėti“. Sėkmės!

Jei norite pamatyti, kaip klausimai skambėjo originalo kalba, pirmojo žaidimo klausimus rasite čia, o antrojo žaidimo – čia.

Taip pat kviečiame pasitikrinti žinias, ar prisimenate svarbiausius 2019 m. pasaulio įvykius ir Lietuvos įvykius.

Bei pasitikrinti, kaip jums būtų sekęsi 2019 m. Nacionalinėje viktorinoje.

Daugiau testų rasite 15min rubrikoje „Pasitikrink žinias“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"