Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2020 05 11, 20:00

Muzikinis testas: ar atpažinsite šiuos 2011-2020 m. kūrusius lietuvių atlikėjus ir grupes?

Gali būti, kad prieš 15-30 metų sukurta lietuviška muzika jums vis dar kelia nostalgiją ir šių laikų muziką žinote puikiai. Tačiau kaip seksis atpažinti šiuolaikines lietuviškos muzikos grupes ir dainas? Ar bus sunkiau, o gal kaip tik lengviau?
Nežinoma muzika Ar žinai?
Nežinoma muzika / 123RF.com nuotr.

Šis testas panašus į prieš dvi savaites publikuotą testą apie 90-ųjų grupes, kurį rasite paspaudę šią nuorodą, ir prieš savaite publikuotą testą apie 2000-2010 m. grupes, kurį rasite paspaudę šią nuorodą.

Testą sudaro 20 klausimų. Kiekviename klausime turėsite girdėdami dainą atsakyti, kokią muzikos grupę ar atlikėją girdite. Kad būtų lengviau, klausimuose bus ir užuominos į grupių pavadinimus.

Visos teste esančios dainos buvo sukurtos 2010–2020 m. laikotarpiu. Kai kurios grupės, kurių dainos skambės, susikūrė gerokai seniau, dar praeitame tūkstantmetyje, tačiau teste skambančios jų dainos yra naujos.

Virš klausimų yra maždaug 30–50 sekundžių trukmės audio failas, susijęs su tuo klausimu. Perskaitę klausimą, paspauskite „Play“ ikonėlę ir išgirsite failą.

Iki pabaigos klausytis nebūtina – jei žinote teisingą atsakymą, galite jį įrašyti ir eiti į kitą klausimą. Galite audio failą prasukti, galite išklausę perklausyti iš naujo.

Klausimai bus dviejų tipų – su atsakymų variantais ir tokie, kur atsakymą įrašyti turėsite patys. Tokie bus iš viso 7 klausimai iš 20-ies.

Atsakymus galite rašyti ir su, ir be lietuviškų raidžių, ir didžiosiomis, ir mažosiomis raidėmis. Bet rašykite tiksliai – jei padarysite rašybos klaidą, atsakymas nebus įskaitytas. Jei atsakymo nežinote, parašykite „x“.

Klausimai su variantais bus verti 1 taško, klausimai be variantų bus verti 2 taškų. Tad iš viso daugiausia galite surinkti 27 taškus.

Laikas, per kurį turite išspręsti visą testą – neribojamas. Spręskite, kiek tik norite. Galite į klausimus atsakinėti kartu su drauge gyvenančiais šeimos nariais, o galite kaip tik su jais draugiškai pasivaržyti. Galite mesti iššūkį draugams ir pasilyginti, kas surinksite daugiau taškų.

Testas žemiau. Sėkmės!

Testas parengtas bendradarbiaujant su lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. Visas teste skambėjusias dainas galite rasti jame. Skatiname klausytis muzikos šiame portale.

2,99 Eur metinis mokestis bus sumuojamas su atlygiu, skiriamu atlikėjams ir muzikos leidėjams už jūsų perklausų sekundes. Kiek surinksime – tiek padalinsime. Palaikykime savo kūrėjus dabar, kad galėtume susitikti jų koncertuose ateityje.

Primename, kad karantino metu naujausioje portalo 15min rubrikoje „Ne vienas namuose“ (https://www.15min.lt/projektas/ne-vienas-namuose) naują testą rasite kas vakarą.

Taip pat primename, kad anksčiau 15min portale buvo publikuotas ir lietuviškos muzikos protmūšis, sukurtas drauge su Pakartot.lt, taip pat kvietėme atpažinti lietuviškos muzikos atlikėjus nuo A iki Ž. Bei atsakinėti į klausimus apie dainas apie Velykas, gėles ir pavasarį. Kviečiame išmėginti jėgas ir kituose su muzika susijusiuose testuose:

Testas: ar atpažinsite 10 labai populiarių lietuviškų dainų iš jų melodijų?
Testas nuo A iki Ž: ar atpažinsite šiuos Lietuvos atlikėjus ir grupes vis iš kitos abėcėlės raidės?
Testas: kurie iš šių 20-ies Lietuvos atlikėjų yra atstovavę Lietuvai „Eurovizijoje“, o kurie – ne?
Testas: ar pažinsite prieš 15–20 metų populiarius Lietuvos atlikėjus iš nuotraukų ant žurnalo viršelių?
Testas: ar pažinsite šias lietuvių grupes iš jų nuotraukų?
Testas: ar pažinsite šias lietuvių atlikėjas iš jų nuotraukų?
Testas lietuviškos muzikos mylėtojams: ar pažinsite šių kalėdinių dainų atlikėjus iš jų žodžių?
Testas: ar pažinsite lietuvius muzikos atlikėjus iš jų nuotraukų?
Testas: kaip gerai prisimenate Marijono Mikutavičiaus dainos „Trys milijonai“ žodžius?
Testas: ar atskirsite „Foje“ dainas nuo „Anties“, „Hiperbolės“ ir „Lemon Joy“ dainų?
Testas: ar prisiminsite, kokios lietuvių grupės atliko šiuos prieš 15–20 metų populiarius hitus?
Testas: ar atskirsite A.Mamontovo dainas nuo M.Mikutavičiaus, G.Paškevičiaus ar O.Vyšniausko dainų?
Testas muzikos ir jūros mylėtojams: ar prisiminsite, kas atlieka šias dainas, kuriose minima Palanga?
Testas: ar prisiminsite, kas atlieka šias lietuvių popmuzikos dainas?
Testas: kiek gerai prisimenate anksčiau Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusius atlikėjus?
Pasitikrink žinias teste: ar atpažinsite lietuviškus „devyniasdešimtųjų“ eros hitus iš pirmųjų eilučių?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"