Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 13, 20:05

Testas: ar atsakysite į 19 Šeimų viktorinos pirmojo ketvirtfinalio klausimų?

Šis 15min testas vėl yra susijęs su kalėdiniu 15min projektu – „Šeimų viktorina“. Teste rasite 20 įvairių sričių klausimų, į kuriuos atsakyti turėjo ir viktorinos pirmojo ketvirtfinalio dalyviai.
Šeimų viktorinos ketvirtfinalio dalyviai Ar žinai?
Šeimų viktorinos ketvirtfinalio dalyviai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Šeimų viktorina“ – tai kalėdinis žinių žaidimas, kuriame 16 šeimų atsakinėdamos į klausimus varžosi ir kovoja dėl prizų. Šiame žaidime šeimos dalyvauja poromis.

Žaidimas per 15min portalą bus transliuojamas visą gruodžio mėnesį. Pirmojo etapo žaidius transliavome gruodžio 3-10 dienomis. Ketvirtfinalius transliuosime gruodžio 13-17 d., pusfinalius – gruodžio 21-22 d., finalą – gruodžio 23 d.

Visas viktorinos transliacijas ir testus patogiai vienoje vietoje rasite specialiame „Šeimų viktorinai“ skirtame 15min polapyje.

Naujos laidos kas vakarą pasirodys 20 valandą. Tuo pačiu metu 15min portale pasirodys ir testas su to vakaro laidos klausimais. Kviečiame išspręsti testą, o tada pažiūrėti laidą ir palyginti, kaip testą sekėsi išspręsti laidos dalyviams.

Testą rasite žemiau. Ta pačia eilės tvarka, kaip ir jūs, į testo klausimus atsakinėjo ir dalyviai. Žaidimo transliaciją rasite po testu. Sėkmės!

Video transliacija:

Visus 15min testus galite rasti specialiame 15min testų polapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"