Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 20:08

Testas: ar pažinsite 15 LNOBT spektaklių iš jų užkulisių nuotraukų?

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (LNOBT) užkulisius atveria ne tik ekskursijų metu, bet ir socialiniuose tinkluose – neveltui 102-ąjį sezoną pristatantys žodžiai yra „Nuo scenos iki užkulisių“. Dabar LNOBT kartu su 15min kviečia pasitikrinti jėgas – ar pavyks pažinti LNOBT spektaklius iš jų užkulisių nuotraukų?
LNOBT užkulisiai
LNOBT užkulisiai / Martyno Aleksos nuotr.

Užduotis turėtų būti visai nesunki LNOBT „Instagram“ paskyros sekėjams, nes būtent ten yra eksponuojamos teatro užkulisių akimirkos.

Operos ir baleto užkulisių magiją spektaklių metu užfiksavo fotografai Martynas Aleksa, Aura Skulskytė ir dėl karo Ukrainoje į Vilnių atvykusi Oleksandra Zlunitsyna.

Testo sprendėjų laukia ir prizas. Net 4 testą išsprendę laimingieji laimės po du bilietus į paskutinę šio LNOBT sezono premjerą – „Baletų triptiką“. Jame bus pristatyti trijų choreografų darbai: Martyno Rimeikio, Iváno Pérezo ir Wayne’o McGregoro – šiuo metu vieno garsiausių choreografų pasaulyje.

Spręsti testą ir pretenduoti į prizą galima iki gegužės 25 d. Dovanojami bilietai bus į gegužės 31, birželio 1, 2, 3 d. spektaklius. Laimėtojai bus atrinkti atsitiktiniu būdu, su jais LNOBT susisieks el. paštu.

Testą rasite žemiau. Sėkmės!

Visus 15min testus galite rasti specialiame 15min testų polapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"