Portaluose 15min ir Žmonės.lt dirbu nuo 2021-ųjų. Profesines žinias ėmiau kaupti Vilniaus universitete, kur 2021 m. baigiau žurnalistikos bakalauro studijas, patirties sėmiausi ir studijuodama Ispanijoje. Praktikavausi „Vakarų eksprese“, LRT televizijoje, rengiau tekstus žurnalui „Gatvės meno galerija“ ir nušviečiau festivalį „Open House Vilnius“, o mano straipsnių ir reportažų temos – nuo psichologijos iki architektūros.
Šiuo metu nardau po pramogų pasaulio vandenis. Tikiu, kad skaitytojai į 15min užsuka ne tik siekdami sužinoti didžiausias Lietuvos ir pasaulio aktualijas, bet ir rasti atsakymus į asmeninius klausimus. Bendraudama su žinomiausiais šalies pramogų, kultūros atstovais ir kitais ryškiais visuomenės veikėjais pastebėjau, kad jie neretai nuskamba tų žmonių lūpomis. Rašydama garsių asmenybių istorijas siekiu papasakoti ne tik apie juos, bet ir apie kiekvieną iš mūsų: klumpantį, klystantį ir abejojantį, tačiau nepaliaujamai ieškantį gyvenimo pilnatvės.
Savo tekstais siekiu ne tik to – kartu trokštu įkvėpti ir parodyti, kiek daug skirtingų gyvenimo modelių, patirčių ir požiūrių esama. Vis tik mano darbas neapsiriboja žvaigždžių spindesiu ir motyvuojančiomis istorijomis – itin svarbią vietą užima naujienos ir kitos visuomenei aktualios temos.
Esu nuoseklaus, tikslaus, o kartu – literatūriško ir įtraukiančio pasakojimo šalininkė, tad rašydama istoriją į ją tiesiog panyru, o tai, kai galiausiai ištempiu į krantą, galite skaityti čia. Kol nerašau, atsiduodu savo aistroms: domiuosi psichologija, filosofija, kinu, architektūra, skaitau knygas, piešiu ir keliauju.