Dabar populiaru
Valdas Kopūstas

Valdas Kopūstas


Fotoskyriaus vadovas

Esu 15min fotoskyriaus vadovas. Fotografija susidomėjau dar gyvendamas Kupiškyje, paprasčiausiai ieškojau įdomaus laisvalaikio praleidimo būdo ar kitaip sakant, hobio. 2000-tujų rudenį atvykau studijuoti fotografijos į Vilnių. Teko padirbėti ir JK, pagal studentų programą, taip įsigijau profesionalią fototechniką ir 2004 metais pradėjau dirbti naujienų agentūroje ELTA, etatiniu fotografu.
2004 m. baigiau Vilniaus aukštesniojoje technologijų mokykloje fotografijos specialybę.
2005 m. pradėjau dirbti UAB „Ekstra žinios – Laikraštis Tau“, pareigos buvo fotografas ir fotoskyriaus vadovas, čia pelniau vieno garsiausių Lietuvos „Paparaco“ vardą.
2006 m. laimėjau konkursą stažuotei į Filipinus, Maniloje. Organizatorius ASEF (The Asia-Europe Foundation). 2007 m. ASEF 10-ties metų veiklos proga išleido ataskaitinę knygą, buvau vienintelis iš Europos, kurio paprašė pasidalinti patirtimi stažuotėje Filipinuose, iš Azijos rašė mergina iš Singapūro.
2008 m. grįžau dirbti į naujienų agentūrą „ELTA“, etatiniu fotografu.
2010 m. pradėjau dirbti portale „DELFI“, čia vadovavau fotoskyriui.
2012 m. sugrįžau į studijas ir 2014 m. baigiau Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, kur įgijau bakalauro laipsnį ir gavau nominaciją „Geriausias Fotografijos technologijos studijų programos baigiamųjų darbų autorius“, tema „Fotoreportažo ypatumai internetinėje žiniasklaidoje“.

2014 m. pabaigoje, pradėjau vadovauti 15min fotoskyriui. Čia be visų darbų redakcijai, bendradarbiaujame su naujienų agentūra BNS, teikiame nuotraukų archyvą ir fotografavimo paslaugas. Papildomai teikiame fotopaslaugas įmonėms, ministerijoms, organizacijoms, įstaigoms ir privatiems užsakovams. Dalyvaujame įvairiuose konkursuose, kur yra fotopaslaugų poreikis ar reikalingas nuotraukų archyvas, nes galime pasiūlyti vieną gausiausių archyvų Lietuvoje.
Nepaminėjau, visų autorinių, kolektyvinių parodų, nominacijų, apdovanojimų, išleistų albumų, dalyvavimų projektuose, viso to yra nemažai, aktyvesnis laikotarpis – 2005-2010 m.

Laisvalaikiu tikslas yra apvažiuoti ir pamatyti kuo daugiau nežinomos, nematomos Lietuvos.

Visi autoriai

Autoriaus naujienos

Atkirsti nuo civilizacijos: kaip gyvena žmonės Kauno pašonėje

Atkirsti nuo civilizacijos: kaip gyvena žmonės Kauno pašonėje

Gyventojai rizikuodami kerta geležinkelio pervažą, nes pasirinkimo didelio neturi – traukinių stotelė, atrodo, šalia, tačiau kelių ją pasiekti nėra. Žmonės bijo ir pagalvoti, kaip teks gyventi, kai...

Parašykite atsiliepimą apie 15min