Dubingiuose vyko atkaklios moterų kovos teniso ir padelio aikštėse

Baigiantis permainingam kalendoriniam pavasariui, teniso ir padelio mėgėjos rungtyniavo moterų dvejetų turnyruose „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2017“. Teniso mėgėjos kovojo MASTERS (A) ir POWER (B) grupėse, o padelio žaidėjos - vienoje PADEL (B) grupėje.
Teniso A lygos prizininkės su organizatoriais
Teniso A lygos prizininkės su organizatoriais / Organizatorių nuotr.

Turnyrų dalyvės pirmąją dieną rungtyniavo pogrupiuose, o antrąją dieną vyko finaliniai susitikimai. Pirmąją dieną švietė pavasarinė saulutė, lepindama turnyrų dalyves savo šiluma, o antrąją dieną vėjuotas su lietumi oras daugiau priminė rudenį, nei artėjančią vasarą.

Teniso MASTERS (A) grupėje susirinko labai panašaus lygio žaidėjų poros, todėl susitikimai vyko itin atkakliai. Pirmajame pusfinalyje Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė rezultatu 6:3, 3:6, 10:7 nugalėjo Liną Vyšniauskienę ir Gabrielę Janulevičienę, o Violeta Stripeikienė ir Beata Zykienė 4:6, 6:2, 10:8 laimėjo prieš Viktoriją Radzevičienę ir Rasą Aidukienę.

Organizatorių nuotr./Padelio prizininkės su organizatoriais

Finale susitiko dvi patyrusių žaidėjų poros. Po labai atkaklios kovos uteniškės Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė rezultatu 6:3, 3:6, 12:10 įveikė vilnietes Violetą Stripeikienę su Beata Zykiene ir tapo turnyro „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2017“ nugalėtojomis. Trečiąją vietą iškovojo Viktorija Radzevičienė su Rasa Aidukiene iš Vilniaus.

Organizatorių nuotr./Teniso B lygos prizininkės su organizatoriais

Teniso POWER (B) grupės moterys taip pat atkakliai aikštelėse aiškinosi, kurios jų yra stipriausios. Pirmąją vietą iškovojo Tamara Vinklerienė ir Svetlana Priščepa, antrąją - Rūta Dovydaitienė ir Julija Janušauskienė, o trečios liko Diana Burneikienė ir Ramunė Petkūnienė.

Ne mažiau atkaklios varžybos vyko ir padelio aikštelėse. Turnyro nugalėtojomis tapo Živilė Šutavičienė ir Asta Žeromskienė, rezultatu 6:4, 3:6, 10:3 įveikusios Ingą Stoncelytę su Rūta Balalyte ir atsirevanšavusios joms už patirtą pralaimėjimą pirmąją dieną. Trečiąją vietą iškovojo Rima Talžūnienė ir Jolanta Remeikienė, rezultatu 6:4, 7:5 nugalėjusios Daivą Krivickienę ir Elolą Šakienę.

Teniso A lygos čempionės su organizatoriais

Po varžybų moterys galėjo pasilepinti SPA procedūromis, masažu bei sauna, pabendravo prie kavos puodelio ar vyno taurės ir dėkojo svetingiems šeimininkams Laurai ir Šarūnui Marčiulioniams už puikius turnyrus. „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2017“ turnyrų uždarymo metu prizininkės buvo apdovanotos gražiomis taurėmis bei rėmėjų – „Žiedė“ ir „Babolat“ dovanomis. Visą vasarą moterys treniruosis, rungtyniaus, o rugsėjo mėnesį vėl susirinks išmėginti jėgų teniso ir padelio turnyruose „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2017“.