Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 11:33

Tarptautinis senjorų teniso turnyras Vilniuje – neįkainojama patirtis

Tenisas, kamuoliukas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Tenisas

Vasario 2–5 dienomis Vilniuje, SEB arenoje, vyks tarptautinis senjorų teniso turnyras „Lexus cup 2012“. Šiame turnyre dalyviai ne tik galės pakilti reitingo lentelėje, išbandyti savo jėgas tarptautiniu mastu, bet turės šansą laimėti kelionę į „ATP World Tour Masters 1000“ turnyrą Madride.

„Lexus cup 2012“ – pirmasis tarptautinis teniso turnyras, vyksiantis Lietuvoje 2012 metais. Turnyro registracija vykdoma iki 2012 metų sausio 11 dienos. Šiemet turnyre vienetus ir dvejetus kviečiami žaisti vyrai, kurių amžius nuo 35 iki 75 metų, bei moterys – vienetų kovoms. Be pagrindinio renginio rėmėjo „Lexus“ dovanų turnyro nugalėtojams, visi turnyro dalyviai turės unikalią galimybę laimėti bilietus į „ATP World Tour Masters 1000“ turnyrą Madride.

Lietuvoje mėgėjų turnyrų vyksta gana daug – tiek pramoginių, tiek tų, kurių laimėjimai padeda kilti reitingo lentelėje. Tačiau tarptautinių turnyrų yra vos keletas metuose, todėl svarbu nepraleisti progos dalyvauti juose.

„Dalyvavimas tarptautiniuose turnyruose – neįkainojama patirtis, galimybė išbandyti save tarptautiniu mastu“, – teigia „Teniso pasaulis“ vadovas Darijus Jasas, ir pats jau užsiregistravęs į turnyrą.

„Mėgėjų turnyruose metai iš metų susitinka vis tie patys veidai, finaluose taip pat, ne paslaptis, jog dažnai susigrumia tie patys žaidėjai. Tarptautiniai turnyrai turi papildomo adrenalino, azarto – tu kovoji jau ne tik už save, bet už savo šalį“, – tęsė turnyro vyr. teisėja Lina Berankytė-Astrauskienė.

Šiais metais įvesta viena naujovė, šiek tiek sukėlusi sumaištį registracijos į turnyrą metu. Pagal ITF reikalavimus nuo 2012 metų visi tarptautinių teniso turnyrų dalyviai privalo turėti teniso turnyro dalyvio identifikavimo numerį ir į tarptautinius turnyrus registruotis ITF internetiniame puslapyje. Tačiau turnyro organizatoriai ramina, jog ši procedūra tikrai nesudėtinga – tereikia sekti instrukcijas, pateiktas ITF internetiniame puslapyje, o jeigu kyla kažkokių problemų ragina skambinti ir yra pasirengę padėti.

2011-aisiais pirmą kartą „Teniso pasaulis“ organizuotame senjorų teniso turnyre net 5 pergales vienetuose iš septynių amžiaus grupių iškovojo Lietuvos tenisininkai. Tikimasi, jog šiemet rezultatai bus dar geresni.

Organizatorių nuotr./Kvietimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Deuce