2017 09 18

17-etis tenisininkas Wu Yibingas pasiekė dar vieną Kinijos rekordą

Kinija su vis didesne viltimi žiūri į savo 17-metį talentą Wu Yibingą, kuris prieš savaitę tapo „US Open“ jaunių čempionu, o sekmadienį laimėjo ir pirmą karjeroje „Challenger“ serijos turnyrą Šanchajuje.
Wu Yibingas
Wu Yibingas / „Scanpix“ nuotr.

W.Yibingas finale kovoti su Yen-Hsun Lu, tačiau pastarasis pralaimėjęs pirmą setą po pratęsimo, dėl peties traumos atsisakė tęsti kovą finale. Tokiu būdu pergalė buvo įskaityta jo oponentui.

W.Yibingas tapo jauniausiu Kinijos tenisininku laimėjusiu „Challenger“ serijos teniso turnyrą.

Prieš savaitę jis tapo apskritai pirmuoju savo šalies atstovu, kuris laimėjo „Didžiojo kirčio“ jaunių vienetų turnyrą.

Viso turnyro Šanchajuje metu W.Yibingas nepralaimėjo nė vieno seto ir dabar pasauliniame reitinge pakils į rekordinę 320-ą vietą.

Šiemet tik keturiems 17-ečiams tenisininkams pavyko tapti turnyrų nugalėtojais – W.Yibingui, Denisui Shapovalovui, Felixui Augerui-Aliassime‘ui ir Nicola Kuhnui.