2016 01 05

2015-ų Dohos čempionas Davidas Ferreras krito jau pirmame mače

Neįtikėtiną pergalę Dohoje pasiekė 94-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Illya Marchenko. Jis po dviejų valandų ir 19-os minučių kovos nugalėjo pernykštį turnyro čempioną Davidą Ferrerą rezultatu 6:7 (8:10), 6:3, 6:2.
Davidas Ferreras
Davidas Ferreras / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Davidas Ferreras

Pirmasis setas nuteikė aršiai šių dviejų tenisininkų akistatai. I.Marchenko ispano padavimų seriją palaužė jau pirmame geime ir kontroliavo žaidimą.

Nuolatiniai D.Ferrero bandymai išlyginti rezultatą davė vaisių 10-ame geime ir rezultatas tapo 5:5. Pirmasis setas baigėsi pratęsimu, bei sunkia ispano pergale. Pratęsime buvo buvo pralaimėti net 9-i padavimai.

Antrame bei trečiame setuose ukrainietis įjungė aukštesnę pavarą, o D.Ferreras aikštėje atrodė lyg ne savas. Abu setai truko po 35-as minutes. Antrąjį I.Marchenko laimėjo rezultatu 6:3, o trečiąjį 6:2.

Kitame etape I.Marchenko susitiks su mums puikiai pažįstamu Teimurazu Gabashviliu, kuris įveikė Simone Bolellį.