Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 13:16

Aiškėja „Vilnius Open by kevin.“ tvarkaraštis: lietuviški akcentai – nuo pirmos dienos

Iki pirmojo Lietuvoje ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ pradžios lieka kiek daugiau nei 10 dienų.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Organizatorių nuotr.

Teniso profesionalų asociacija (ATP) kartu su turnyro organizatoriais pateikia pirmuosius varžybų Vilniuje štrichus, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Atranka ir burtai

„Vilnius Open by kevin.“ atrankos ir pagrindinio turnyro burtai bus traukiami spalio 15 d. 18 val. Tik ištraukus burtus bus sudarytas ir paskelbtas pirmosios turnyro dienos tvarkaraštis.

Spalio 16 d., sekmadienį, vyks 12 atrankos turnyro, kurio dalyviai kausis dėl šešių kelialapių į pagrindines varžybas, pirmojo rato dvikovų. Atrankos turnyre iš viso varžysis 24 tenisininkai, o vardiniai kvietimai į atranką atiteko ir lietuviams Tadui Babeliui, Juliui Tverijonui ir Tomui Vaišei. Mačai sekmadienį prasidės nuo 10.30 val.

nuotr. organizatorių/Tadas Babelis
nuotr. organizatorių/Tadas Babelis

Turnyro atranka šešiais finaliniais susitikimais bus baigta pirmadienį, spalio 17 d.

Pagrindinės varžybos

Šią dieną į kovą stos ir pirmieji pagrindinio turnyro dalyviai, tarp kurių bus ir lietuviai Ričardas Berankis, Vilius Gaubas, Edas Butvilas bei Ainius Sabaliauskas.

Sauliaus Čirbos nuotr./Ričardas Berankis
Sauliaus Čirbos nuotr./Ričardas Berankis

Pirmojo, antrojo ratų, ketvirtfinalio ir pusfinalio susitikimai kasdien prasidės nuo 11 val. Numatyta, kad pirmojo rato dvikovos, kuriose žais Lietuvos tenisininkai, spalio 17 ir 18 d. prasidės ne anksčiau 18 val.

Pirmo ir antro vienetų turnyro rato susitikimai bus žaidžiami dviejuose „SEB arenos“ kortuose, o nuo ketvirtfinalio etapo visos dvikovos vyks centriniame „SEB arenos“ korte.

Dvejetų turnyro kovos startuos spalio 19 d., trečiadienį. Jose varžysis R. Berankio ir E. Butvilo bei V. Gaubo ir jo trenerio Guillermo Garcia-Lopezo duetai, gavę vardinius organizatorių kvietimus.

Lemiami susitikimai

Pirmasis vienetų turnyro pusfinalis startuos spalio 22 d., šeštadienį, 11 val. Iš karto po jo seks antroji pusfinalio dvikova, kuriai pasibaigus prasidės dvejetų turnyro finalas.

Vienetų turnyro finalo pradžia – spalio 23 d., sekmadienį, 13 val.

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 tūkst. eurų, o nugalėtojui kartu su piniginiu prizu atiteks ir 80 ATP reitingo taškų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce