2017 05 21

Alexanderis Zverevas „Masters“ turnyro Romoje finale pribloškė Novaką Džokovičių

Jaunasis Vokietijos tenisininkas Alexanderis Zverevas Romoje pribloškė visus. Įspūdingai visą savaitę rungtyniavusi 17-oji pasaulio raketė „Internazionali BNL d’Italia“ turnyro finale įveikė ir antrą vietą ATP reitinge užimantį serbą Novaką Džokovičių. Romos „Masters“ varžybos vainikuotos A.Zverevo triumfu rezultatu 6:4, 6:3.
Alexandras Zverevas
Alexandras Zverevas / „Scanpix“ nuotr.

Per visą mačą A.Zverevas Serbijos tenisininkui neleido susikurti nė vienos „break point’o“ galimybės, tuo tarpu pats varžovo padavimus laimėjo tris sykius.

20-mečiui vokiečiui tai pirmas „Masters“ serijos titulas karjeroje. Triumfas Romoje A.Zverevui atnešė 1000 ATP reitingo taškų ir 820 tūkst. eurų.

Jau pirmadienį 17-oji pasaulio raketė debiutuos pirmame ATP dešimtuke – atsidurs lygiai dešimtoje reitingo vietoje.

A.Zverevas sekmadienį taip pat tapo jauniausiu „Masters“ serijos turnyro čempionu nuo 2007 metų.

Moterų turnyro čempione sekmadienį tapo Elina Svitolina, kuri trijuose setuose nugalėjo Simoną Halep.