2011 10 09

Andy Murray įspūdingai atsitiesė ir nugalėjo Rafaelį Nadalį „Japan Open“ finale

Andy Murray atsitiesė po pralaimėto pirmo seto Rafaeliui Nadaliui. Laimėjo likusius du ir tapo Tokijuje vykusio ATP 500 serijos turnyro „Rakuten Japan Open“ turnyro nugalėtoju – 3:6, 6:2, 6:0.
Andy Murray ir Rafaelis Nadalis
Andy Murray. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Žaidžiau puikų tenisą“, – po pergalės finale džiaugėsi A.Murray. „O trečias setas buvo geriausias iš visų kada nors prieš jį žaistų. Pirmame sete žaidimas buvo labai artimas. Antrame sete pagavau akimirką ir nepalikau jam daug šansų atsitiesti.“

Čempiono titulą ginęs R.Nadalis sėkmingai žaidė pirmame sete, kartą laimėjo varžovo padavimus ir setą.

A.Murray įspūdingai atsitiesė ir per likusius du setus R.Nadaliui paduodant leido laimėti tik vieną geimą.

„Aš buvau labai susikaupęs“, – sėkmės paslaptimi dalijosi 24 metų Škotijos tenisininkas. „Nedariau daug klaidų ir svarbiomis akimirkomis išlaikiau šaltakraujiškumą.“

R.Nadalis šiemet sužaidė dešimt finalų, tačiau laimėjo tik tris iš jų. Šešis kartus Rafa nusileido Novakui Džokovičiui.

Turnyro nugalėtojui atiteko 500 reitingo taškų ir 295 tūkst. JAV dolerių. A.Murray iš paskutinių keturių žaistų turnyrų laimėjo tris. Tai buvo 12-ta škoto pergalė iš eilės.