2015 02 12

Andy Murray, Stanislaso Wawrinkos pergalės Roterdamo starte ir Gilleso Mullerio staigmena

37-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Liuksemburgo tenisininkas Gillesas Mulleris pateikė staigmeną Roterdame vykstančiame ATP 500 serijos turnyre ir rezultatu 6:2, 7:6(8) nugalėjo vienuoliktą pasaulio reitinge Grigorą Dimitrovą iš Bulgarijos.
Andy Murray
Andy Murray / „Scanpix“/AP nuotr.

Į varžybų ketvirtfinalį taip pat pateko Gaelis Monfilsas. Prancūzijos tenisininkas rezultatu 7:5, 7:6(5) palaužė septintą pagal skirstymą ispaną Roberto Bautistą Agutą. G.Monfilsas pasiekė antrą sezono ATP varžybų ketvirtfinalį.

Ukrainos tenisininkas Sergiy‘us Stakhovsky‘is 6:1, 6:3 nugalėjo staigmeną pirmame rate pateikusį ir Ernestą Gulbį eliminavusį Dominicą Thiemą ir taip pat jau užsitikrino vietą tarp aštuonių geriausių.

Turnyrą Roterdame sėkmingai pradėjo pirmas pagal skirstymą Andy Murray. Didžiosios Britanijos tenisininkas 6:3, 6:2 nugalėjo prancūzą Nicolasą Mahutą.

Ketvirtas pagal skirstymą šveicaras Stanislas Wawrinka po permainingos trijų setų kovos 6:3, 3:6, 6:3 įveikė Jesse Hutą Galungą (ATP 248).

„Tai buvo sunkus mačas. Niekada nėra lengva pradėti naujas varžybas kitokioje aplinkoje. Visada reikia priprasti, – po pergalės kalbėjo S.Wawrinka. – Mače buvo pakilimų ir nuopuolių. Nežaidžiau geriausio savo teniso.“

Italijos tenisininkas Andreasas Seppis atsitiesė po nesėkmės praėjusią savaitę vykusiame Zagrebo finale ir rezultatu 6:7(5), 6:3, 6:3 nugalėjo Robiną Haasę.

Zagrebo čempionu tapęs Guillermo Garcia-Lopezą 7:6(5), 6:4 šventė pergalę prieš Denisą Istominą.