2015 01 02

Andy Murray sutriuškino Rafaelį Nadalį ir pateko į finalą Abu Dabyje

Andy Murray nepaliko jokių vilčių trečiai pasaulio raketei Rafaeliui Nadaliui draugiško turnyro Abu Dabyje pusfinalyje ir šventė pergalę rezultatu 6:2, 6:0. Didžiosios Britanijos tenisininkas finale kovos su Novako Džokovičiaus ir Stanislaso Wawrinkos poros nugalėtoju.
Andy Murray
Andy Murray / „Scanpix“ nuotr.

A.Murray jau pačioje susitikimo pradžioje kartą laimėjo R.Nadalio padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:0. Po ilgos pertraukos į teniso kortus sugrįžęs ispanas sušvelnino atsilikimą iki 2:4, tačiau vėliau visus geimus laimėjo šeštą vietą pasaulio reitinge užimantis A.Murray.

Tai buvo antra brito pergalė šiame turnyre. Ketvirtadienį A.Murray po atkaklios trijų setų kovos nugalėjo kitą ispaną Felicianą Lopezą.

R.Nadalis „Mubadala World Tennis Championship“ turnyre iškart pateko į pusfinalį. Ispanas rytoj kovos dėl trečios vietos.

Varžybose Abu Dabyje dalyvauja šeši elitiniai ATP reitingo žaidėjai. Visi jie išsiaiškins visas vietas.

Kovoje dėl penktos vietos ispanas Nicolas Almagro 6:4, 7:6(6) nugalėjo tėvynainį F.Lopezą.