2012 02 18

Andy Roddickas pralaimėjo, Milošas Raoničius artėja prie antro San Chosė turnyro nugalėtojo trofėjaus

Jaunasis Kanados tenisininkas Milošas Raoničius toliau mėgaujasi žaidimu San Chosė vykstančiame ATP 250 serijos turnyre. Praėjusių metų čempionas ketvirtfinalyje 7:5, 7:6(3) nugalėjo Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos ir pateko į pusfinalį.
Milošas Raoničius
Milošas Raoničius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečias pagal skirstymą M.Raoničius atliko 16-a neatremiamų padavimų ir iškovojo jau šeštą pergalę iš tiek pat galimų šiame turnyre.

Pusfinalyje M.Raoničius kovos su kitu jaunuoju talentu, Ryanu Harrisonu. Amerikietis ketvirtfinalyje 6:1, 6:4 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį bulgarą Dimitarą Kutrovskį (ATP 438).

Staigmeną pateikė Denisas Istominas. 61-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Uzbekistano atstovas 6:2, 6:4 nugalėjo septynioliktą vietą ATP klasifikacijoje užimantį Andy Roddicką.

„Man labai patinka šis kortas. Jis tinka mano žaidimui“, – po pergalės kalbėjo D.Istominas. „Jis buvusi pirma pasaulio raketė. Prieš jį labai sunku žaisti. Tačiau aš sunkiai dirbu. Noriu kaip galima pagerinti savo reitingą ir tikiuosi būti sveikas.“

Pusfinalyje D.Istominas žais su Julienu Benneteau. Prancūzijos tenisininkas 3:6, 6:1, 6:2 nugalėjo Steve‘ą Darcį iš Belgijos.