Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 10d. 15:35

Artimai N.Džokovičių pažįstanti tenisininkė: „Jis turi pykčio problemų“

Viena artimiausių Novako Džokovičiaus bičiulių tenise yra rimtai sunerimusi, kad serbo diskvalifikacija iš „US Open“ turnyro yra ledkalnio viršūnė to, su kokiomis pykčio problemomis susiduria pajėgiausias tenisininkas pasaulyje.

Karjerą baigusi slovakė Daniela Hantuchova, kadaise buvusi 5-oje WTA reitingo vietoje, apie gerą savo pažįstamą kalbėjo „Amazon UK broadcast“ laidoje.

37-erių karjerą jau baigusi slovakė pripažino, kad N.Džokovičius turi spręsti savo bėdą, kuri jam pakišo koją ne pirmą sykį.

„Atrodo, kad kartais jo pykčio problema peržengia ribas“, – pareiškė D.Hantuchova.

Atrodo, kad kartais jo pykčio problema peržengia ribas

N.Džokovičius sekmadienio vakarą nuskambėjo per visą sporto pasaulį dėl savo poelgio „US Open“ turnyre, kai kamuoliuku pataikė linijos teisėjai į kaklą.

Nors serbas tą padarė netyčia, remiantis teniso taisyklių knyga buvo priimtas griežtas sprendimas – diskvalifikuoti turnyro favoritą.

D.Hantuchova artimai bendrauja ne tik su N.Džokovičiumi, bet ir su jo žmona Jelena. Be to, serbo treneris Marianas Vajda yra slovakas, tad buvusiai tenisininkei nenusispjauti dėl pirmosios planetos raketės.

„Scanpix“ nuotr./Daniela Hantuchova
„Scanpix“ nuotr./Daniela Hantuchova

„Jis labai man rūpi ir aš džiaugiuosi dėl to, ką jis duoda tenisui. Bet labai tikiuosi, kad jis išmoks šią pamoką, net jei ji ir atėjo pačiu netinkamiausiu laiku, kai vienintelis dalykas, kuris stovėjo tarp jo ir 18-ojo „Didžiojo kirčio“ turnyro titulo, buvo jis pats, su visa pagarba kitiems žaidėjams“, – kalbėjo slovakė.

Lemtingas epizodas Niujorke tik davė peno kritikuojantiems N.Džokovičių, kuris pastaruoju metu sunkiai atsigina aštrių žodžių.

Dar koronaviruso pandemijos pradžioje serbas sulaukė piktų žvilgsnių po to, kai pasisakė nesąs vakcinų šalininkas, o tikra kritikos banga jį nuplovė, kai vasarą jo organizuotas „Adria Tour“ turnyras baigėsi COVID-19 židiniu, per kurį užsikrėtė ir jis pats su žmona bei treneriu.

„Scanpix“ nuotr./Po „Adria Tour“ turnyro Novakas Džokovičius su žmona Jelena užsikrėtė koronavirusu, tačiau abu sėkmingai pasveiko 2020 m. Liepos 22 d.
„Scanpix“ nuotr./Po „Adria Tour“ turnyro Novakas Džokovičius su žmona Jelena užsikrėtė koronavirusu, tačiau abu sėkmingai pasveiko 2020 m. Liepos 22 d.

Be to, prieš kelias savaites Nolė su keliais kitais tenisininkais pareiškė pasitraukiąs iš ATP žaidėjų asociacijos ir pranešė apie naujos struktūros sukūrimą.

„Dažniausiai jis kažką daro tikėdamasis gero, tačiau taip jau susiklosto, kad gaunasi priešingai, kaip „Adria Tour“ turnyre, – aiškino D.Hantuchova. – Nėra blogai organizuoti tokį draugišką turnyrą, tačiau turbūt ne tada, kai sustojęs visas pasaulis. Lygiai tą patį galima pasakyti apie ATP situaciją: be jokios abejonės, dalykai turi keistis, bet ne dabar.“

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

18:41
50:45
11:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Deuce