2019 02 10

ATP turnyro Sofijoje čempionas – Daniilas Medvedevas

Rusas Daniilas Medvedevas (ATP-16) dar prieš 13 mėnesių ATP ture nebuvo iškovojęs nei vieno titulo, tačiau dabar laimėjęs „Sofia Open“ varžybas iškovojo jau ketvirtą trofėjų karjeroje.
Daniilas Medvedevas
Daniilas Medvedevas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Finale D.Medvedevas 6:4, 6:3 nugalėjo vengrą Martoną Fucsovicsą (ATP-47).

Jau praėjusį sezoną visus teniso ekspertus nustebinęs rusas šiemet demonstruoja dar brandesnį žaidimą – jau spėjo iškovoti 11 pergalių per 13 sužaistų susitikimų.

Sofijoje 22-ejų tenisininkas įrodė, kad galbūt jau išaugo ir ATP 250 taškų vertės turnyrų lygį – šią savaitę nepralaimėjo nei vieno seto (nugalėjo tokius tenisininkus kaip Gaelis Monfilsas ar Martinas Kližanas).

Vengras M.Fucsovicsas dalyvavo antrame ATP turo finale per savo karjerą. Praėjusiame sezone Ženevoje tenisininkas iškovojo pirmą trofėjų.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Martinas Fucsovicsas

Kitą savaitę abu tenisininkai dalyvaus ATP 500 taškų turnyre Roterdame, Olandijoje.

Turnyro nugalėtojas savo taškų kraitį papildys 250 papildomų taškų, o banko sąskaitą – 90,390 eurų.

Vicečempionas tenkinsis 150 ATP reitingo taškų ir 48,870 eurų piniginiu prizu.