2010 05 28

Atvirųjų Prancūzijos pirmenybių tvarkaraštį vis labiau koreguoja lietus

Prancūzijos sostinėje vykstančių atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,5 mln. eurų, tvarkaraštį vis labiau koreguoja lietus.
A.Murray
A.Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų vienetų varžybose ketvirtadienį pavyko baigti vos šešis mačus. Pergales iškovojo ir du pirmojo aštuntuko žaidėjai: ketvirtąjį reitingą turintis škotas Andy Murray 6:2, 6:7 (5:7), 6:3, 6:2 įveikė argentinietį Juaną Ignacio Chelą, o šeštas pagal skirstymą amerikietis Andy Roddickas 6:3, 5:7, 6:4, 6:2 nugalėjo slovėną Blažą Kavčičių.

Kituose ketvirtadienį pasibaigusiuose vyrų antrojo rato mačuose pergales iškovojo Kipro, Rusijos, Italijos ir JAV tenisininkai:

25 – Marcosas Baghdatis (Kipras) – Marcelis Granollersas (Ispanija) 4:6, 6:1, 7:5, 6:2;
Teimurazas Gabašvili (Rusija) – Grega Zemlja (Slovėnija) 6:3, 6:1, 6:1;
Fabio Fognini (Italija) – 13 – Gaelis Monfilsas (Prancūzija) 2:6, 4:6, 7:5, 6:4, 9:7;
17 – Johnas Isneras (JAV) – Marco Chiudinelli (Šveicarija) 6:7 (3:7), 7:6 (7:3), 7:6 (9:7), 6:4.

Pirmoji didesnė staigmena užfiksuota moterų vienetų varžybose – Jaroslava Švedova iš Kazachstano 7:5, 6:3 nugalėjo aštuntąjį reitingą turinčią lenkę Agnieszką Radwanską.

Kitos dvi pirmojo pagal pajėgumą aštuntuko tenisininkės nugalėjo varžoves ir pateko į šešioliktfinalį: 2007 ir 2008 metų šio turnyro finalininkė ketvirtoji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič 6:2, 3:6, 6:4 įveikė estę Kaią Kanepi, o 2004-aisiais Paryžiuje finale žaidusi ir penktąjį reitingą turinti rusė Jelena Dementjeva 6:2, 7:6 (7:3) nugalėjo ispanę Anabel Mediną Garrigues.

Kituose ketvirtadienį pasibaigusiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko Izraelio, Ukrainos, dvi Australijos, Rusijos, Italijos, Kinijos ir Kanados atstovės:

18 – Shahar Peer (Izraelis) – Bethanie Mattek-Sands (JAV) 3:6, 6:0, 6:1;
27 – Alona Bondarenko (Ukraina) – Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:3, 6:3;
Jarmila Groth (Australija) – Kimiko Date Krumm (Japonija) 6:0, 6:3;
Anastasia Rodionova (Australija) – Vera Zvonariova (Rusija) 6:4, 6:4;
28 – Alisa Kleybanova (Rusija) – Ana Ivanovič (Serbija) 6:3, 6:0;
17 – Francesca Schiavone (Italija) – Sophie Ferguson (Australija) 6:2, 6:2;
11 – Li Na (Kinija) – Stephanie Cohen-Aloro (Prancūzija) 6:2, 6:2;
Aleksandra Wozniak (Kanada) – 32 – Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:4, 6:1.