2012 01 24

Kim Clijsters įveikė Caroline Wozniacki ir pateko į „Australian Open“ pusfinalį

Atviro Australijos moterų teniso čempionato nugalėtojos titulą ginanti Kim Clijsters pateko į pusfinalį. 28 metų Belgijos tenisininkė ketvirtfinalyje po atkaklios kovos 6:3, 7:6(4) nugalėjo Caroline Wozniacki. 21 metų Danijos atstovė po 67 savaičių dominavimo pirmadienį praras pirmos pasaulio raketės titulą.
Kim Clijsters ir Caroline Wozniacki
Kim Clijsters ir Caroline Wozniacki / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

K.Clijsters sėkmingai žaidė nuo galinės linijos ir pirmą setą laimėjo užtikrintai. Antrame sete čempionės titulą ginanti tenisininkė dar kartą laimėjo C.Wozniacki padavimus ir išsiveržė į priekį 5:2. Tačiau Danijos atstovei, kuri vis dar nėra laimėjusi nė vieno „Didžiojo kirčio“ turnyro, pavyko atsitiesti ir išlyginti rezultatą.

Vis dėl to antro seto pratęsime sėkmė lydėjo K.Clijsters. Beje, C.Wozniacki dar nė karto savo karjeroje nėra įveikusi belgės.

„Esu laiminga, kad pavyko iškovoti pergalę ir nereikėjo žaisti trijų setų. Nes karštis buvo tikrai didelis“, - kalbėjo mačo nugalėtoja. „Kai pirmavau 5:2 negalvojau, kad viskas jau baigta. Caroline puiki kovotoja, ji pakeitė taktiką, ėmė žaisti agresyviau ir išlygino rezultatą.“

K.Clijsters taip pat pareiškė, kad žaidžia paskutiniame „Australian Open“ turnyre karjeroje. Ji pusfinalyje kovos su trečia pasaulio rakete Viktorija Azarenka. Baltarusijos atstovė po trijų setų kovos 6:7(0), 6:0, 6:2 nugalėjo Agnieszką Radwanską iš Lenkijos.

Dabar net trys tenisininkės pretenduoja į pirmos planetos raketės titulą. Viktorijai Azarenkai, kaip ir Marijai Šarapovai, reikia laimėti „Australian Open“ turnyrą. Petra Kvitova pirma taps jeigu iškovos čempionės titulą, arba finale pralaimės K.Clijsters.