2011 07 07

Caroline Wozniacki dėl traumos pasitraukė iš turnyro Švedijoje

Pirma pasaulio raketė Caroline Wozniacki dėl peties traumos atsisakė tęsti atviro Švedijos čempionato antro rato kovą su vietine favorite Sofia Arvidsson.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Danijai atstovaujanti tenisininkė pirmą setą laimėjo 6:2. Antrame sete pralaimėjo pirmą geimą ir nusprendė pasitraukti iš varžybų.

Antra pagal skirstymą Flavia Pennetta antrame rate iškovojo nesunkią pergalę. Italijos tenisininkė 6:2, 6:3 nugalėjo Angelique Kerber iš Vokietijos. Trečiame etape F.Pennetta susitiks su septinta pagal skirstymą Barbora Zahlavova iš Čekijos.

Aštunta pagal skirstymą Polona Hercog iš Slovėnijos po atkaklios kovos 3:6, 6:4, 7:6(4) nugalėjo titulą gynusią Aravane Rezai iš Prancūzijos. Ispaniškoje akistatoje Lourdes Dominguez 7:5, 6:1 nugalėjo Arantxą Parrą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas