2012 01 20

Caroline Wozniacki, Kim Clijsters ir Viktorija Azarenka tarp 16-os likusių „Australian Open“ turnyre

Pirma pasaulio raketė Caroline Wozniacki iškovojo užtikrintą pergalę atvirame Australijos teniso čempionate. 21 metų Danijos atstovė 6:2, 6:2 nugalėjo Rumunijos tenisininkę Monicą Niculescu.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kim Clijsters

C.Wozniacki taip pat po dviejų setų laimėjo ir pirmus du susitikimus, tačiau trečio rato akistatoje su M.Niculescu demonstravo geriausią žaidimą.

Kitame etape pirma pasaulio raketė žais su trylikta pagal skirstymą Jelena Jankovič. Serbijos tenisininkė 6:2, 6:0 sutriuškino Christina McHale iš JAV.

Į ketvirtą varžybų ratą taip pat iškopė čempionės titulą ginanti Kim Clijsters. Vienuolikta pagal skirstymą Belgijos tenisininkė 6:3, 6:2 nugalėjo Danielą Hantuchovą iš Slovakijos.

Be keblumų turnyre žaidžia ir trečia pasaulio raketė Viktorija Azarenka. Baltarusijos atstovė per 88 miutes 6:2, 6:4 nugalėjo Moną Barthel iš Vokietijos.

Aštuntfinalyje taip pat žais ir Agnieszka Radwanska. Aštunta pagal skirstymą Lenkijos tenisininkė 6:2, 6:2 nugalėjo Galiną Voskobojevą iš Kazachstano.

Kitų trečio rato susitikimų rezultatai:
(5) Li Na (Kinija) – (26) Anabel Medina Garrigues (Ispanija) 3:0 (A.M. Garrigues dėl traumos pasitraukė)
Julia Goerges (Vokietija) – Romina Oprandi (Italija) 3:6, 6:3, 6:1;
Iveta Benešova (Čekija) – Nina Bratčikova (Rusija) 6:1, 6:3;

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas