2015 01 22

Čempiono titulą ginantis Stanislas Wawrinka pateko į trečią „Australian Open“ ratą

Stanislas Wawrinka sulaukė rimto Mariuso Ciopilo pasipriešinimo antrame „Australian Open“ varžybų rate. Čempiono titulą ginantis Šveicarijos tenisininkas tik po atkaklios kovos 7:6(4), 7:6(4), 6:3 nugalėjo Rumunijos atstovą.
Stanislas Wawrinka
Stanislas Wawrinka / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimantis S.Wawrinka mače laimėjo 108-is taškus, M.Ciopilas 104-is. Dvikova truko tris valandas ir 16-a minučių. Trečiojo seto pabaigoje šveicaras laimėjo oponento padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 5:3.

„Tai buvo sunkus mačas. Džiaugiuosi, kad pavyko iškovoti pergalę, – pareiškė S.Wawrinka. – Oro sąlygos nebuvo iš lengvųjų. Buvo karšta ir jis žaidė gerai. Atliko gerus padavimus ir darė didelį spaudimą. Nežaidžiau geriausio savo žaidimo, tačiau džiugu, kad viskas baigėsi laimingai.“

S.Wawrinka pergalių seriją iki dešimties sieks pratęsti akistatoje su Suomijos tenisininku Jarkko Nieminenu. Iki šiol abu žaidė du kartus ir abu pasidalijo po pergalę.

33-ejų metų J.Nieminenas atvirame Australijos teniso čempionato dalyvauja jau 14-ą kartą ir antrame rate 7:6(4), 7:5, 7:5 nugalėjo vokietį Matthiasą Bachingerį.

Kituose „Australian Open“ mačuose Guillermo Garcia-Lopezas 6:1, 6:3, 6:3 nugalėjo Kolumbijos atstovą Alejandro Gonzalezą.

Kanadietis Vašekas Pospišilas 6:7(3), 7:6(4), 6:3, 6:4 nugalėjo italą Paolo Lorenzį.

Ispanas Feliciano Lopezas 4:6, 4:6, 7:6(3), 4:0 įveikė mačo dėl traumos negalėjusį tęsti prancūzą Adrianą Mannarino.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas