2017 10 07

D.Goffinas antrą kartą iš eilės pasiekė Tokijo finalą ir žais su A.Mannarino

Teniso sezonui artėjant prie finišo Davidas Goffinas tęsia puikų žaidimą. Belgijos tenisininkas po atkaklios kovos ir dviejų pratęsimų 7;6 (7:3), 7:6 (8:6) palaužė Diego Schwartzmaną ir antrus metus iš eilės žais „Japan Open“ finale.
Davidas Goffinas
Davidas Goffinas / „Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną D.Goffinas iškovojo 48-ias pergales ir patyrė 18-a pralaimėjimų. Belgijos tenisininkas finale kovos su Adrianu Mannarino. Prancūzijos atstovas 6:7 (5:7), 6:4, 6:0 nugalėjo pirmą pagal skirstymą Mariną Čiličių ir Kroatijos.

„A.Mannarino šį sezoną žaidžia gerai. Laimėjo daug mačų ir turi didelį pasitikėjimą, – apie būsimą akistatą kalbėjo D.Goffinas. – Jis sėkmingai pasinaudoja padavimu kaire ranka. Bus sunku.“

D.Goffinas iškovojo aštuntą pergalę iš eilės. Praėjusią savaitę tapo „Shenzhen Open“ čempionu.