Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Davidas Nalbadianas po mačo Ričardui Berankiui: „Tavęs laukia šviesi ateitis“ (nuotraukos, video)

Davidas Nalbandianas sveikiną Ričardą Berankį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Davidas Nalbandianas sveikiną Ričardą Berankį.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio „Australian Open“ turnyro mačas tarp Ričardo Berankio ir Davido Nalbandiano daug nervų kainavo ne tik Lietuvos tenisininkui ir jo aistruoliams, bet ir nė per žingsnį nuo sportininko nesitraukiančiam treneriui Remigijui Balžekui. Anot jo, mačas nebuvo toks lengvas, koks galėjo pasirodyti stebint iš šalies, rašo vasaraopen.blogas.lt.

– Remigijau, kaip jaučiatės. Mačas tarsi sapne. Žaidimas į vieną pusę. Ar buvo galima to tikėtis? – vasaraopen.blogas.lt paklausė R.Balžeko.

– Pamenate, po pirmo mačo sakėme, kad euforijos nėra. Po antro mačo labai džiaugiamės, bet euforijos ir vėl jokios nėra. Ruošiamės trečiam mačui, ruošiamės labai didelei kovai. Rutina lieka tokia pati. Jau dabar daromės masažą. Rytoj – treniruotė. Niekas nepasikeitė, reikia varyti toliau.

– Ričardo nusiteikimas mačui buvo fantastiškas. Ką sakėte prieš mačą? Iš kur toks nusiteikimas ir pasitikėjimas savo jėgomis?

– Žinot, čia tokių dalykų nėra. Mes visada esame gerai nusiteikę, visada gerai motyvuoti. Nėra taip, kad prieš mačą pasakyčiau, na, Ričardai, dabar kovok, o kitą mačą nekovok. Visada kaunamės. Visą laiką nuodugniai aptariame taktinius manevrus. Ir šį kartą pavyko.

– Panašu, kad Davidui Nalbandianui nemažą įtaką turėjo pirmas mačas su Lleytonu Hewittu?

– Mums visiškai vienodai, turėjo ar neturėjo. Mes darėme savo darbą. Ričardas nuo pat pirmo kamuoliuko jį taip užspaudė, kad D.Nalbandianas nieko negalėjo padaryti. Neturėjo šansų. Ką tik kalbėjausi su jo treneriais, jie ir pasakė: pasiūlėte tokį didelį greitį, kad tai buvo labai netikėta. Todėl pabaigoje ir nulūžo jis.

– Vadinasi, tokia ir buvo taktika nuo pat pradžių…

– Taip. Iškart norėjome užspausti. Žaisti kuo didesniu greičiu. Tašką laimėti dviem trimis smūgiais. Labai gerai pasisekė atlikti pirmą padavimą. Viskas šiandien buvo labai laiku ir vietoje. Šiandien pergalę lėmė trys pagrindiniai faktoriai: labai gerai sekėsi smūgiai iš dešinės. Padavimas ir priėmimas. Tai, ką mes ir planavome.

– 21-ajai pasaulio raketei leidote laimėti tik vieną „geimą“!

– Ką darysi. Šiandien kažkam jau sakiau, kad žaisime va bank. Bus arba taip, arba taip.

– Toliau – Davidas Ferreras. Ar teko kada nors žaisti su šiuo ispanu?

– Ne, neteko. Bet dabar galiu pasakyti, kad tikrai teks (juokiasi).  

– Kokio stiliaus šis žaidėjas?

– Jis yra lygiai tokio paties tipo žaidėjas kaip Ričardas. Žaidžia labai greitai, gerai atlieka padavimą. Bus labai įdomu.

– Stebėdami transliaciją po mačo matėme kad D.Nalbandianas spausdamas Ričardui ranką kažką pasakė. Smalsu sužinoti ką...

– Pasveikino su pergale. Ričardui pasakė: labai gerai žaidei. Ir dar pridėjo: „You have a bright future“ („tavęs laukia šviesi ateitis“) Bet, žinote, tai sako daug kas. Tai reikia įgyvendinti. Todėl džiaugsmo labai didelio nėra ir filmas rytoj bus tas pats. Ta pati rutina.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce