2018 08 26

Danilas Medvedevas – čempionas Vinston Seileme

„NextGen“ talentų kategorijai priskiriamam D.Medvedevui (ATP-57) teko nuvilti „Winston-Salem Open“ aistruolius, kurie tikėjosi išvysti amerikietį čempioną po 6 metų pertraukos.
Danilas Medvedevas
Danilas Medvedevas / „Scanpix“/AP nuotr.

Rusijos tenisininkas 6:4, 6:4 nugalėjo Steve'ą Johnsoną (ATP-34) ir iškovojo antrąjį titulą karjeroje. Dvikova truko 1 valandą ir 24 minutes.

Tai buvo penktoji šių žaidėjų akistata ATP ture. Nors eilinį kartą amerikiečio šansai buvo vertinami kiek geriau, pergalę iškovojęs Medvedevas tarpusavio susitikimuose dabar pirmauja jau 4:1.

Po finalo 22-ejų metų iš Maskvos kilęs sportininkas atskleidė, jog minčių laimėti turnyrą savaitės pradžioje net neturėjo: „Kuomet žaidžiau pirmojo rato susitikimą ir pirmavau 6:4, 5:0, aš buvau toks pavargęs... Buvo labai karšta ir drėgna. Aš savęs paklausiau, kaip sugebėsiu laimėti 6 mačus, jei noriu laimėti visą turnyrą? Todėl pagalvojau, kad nieko tokio, jei čia ne mano turnyras.“

„Scanpix“/AP nuotr./Danilas Medvedevas

Tačiau galiausiai atsitiko taip, jog rusas užkariavo Šiaurės Karolinos teniso kortus, o turnyrą baigė taip ir nepralaimėdamas nei vieno seto. Kelyje link trofėjaus Danilas nugalėjo tokius oponentus kaip A.De Minauras ar R.Harrisonas.

1.98m ūgio atletas tapo pirmuoju Rusijos tenisininku, laimėjusiu šį ATP 250 taškų turnyrą. Prie solidaus taškų skaičiaus žaidėjas gaus ir 92 tūkstančių JAV dolerių piniginę premiją.