2017 11 26

Daviso taurės čempionai paaiškės po lemiamo 5 finalo mačo

Daviso taurės finale antrus metus iš eilės čempionas paaiškės po lemiamo penkto mačo. D.Goffinas 7:6 (7:5), 6:3, 6:2 nugalėjo Jo-Wilfriedą Tsongą ir serijos rezultatas tapo lygus 2:2.
Daviso taurės čempionai paaiškės po lemiamo 5 finalo mačo / „Scanpix“ nuotr.

„Žaidžiau geriausią savo tenisą, – po pergalės kalbėjo D.Goffinas. – Žaisti Daviso taurės mačus sekmadieniais visada yra ypatingas jausmas. Tai būna geriausia diena, nes arenoje susirenka daugiausiai žmonių ir tvyro labai gera atmosfera. Todėl buvo puiku pademonstruoti geriausią savo žaidimą.“

D.Goffinas belgams dovanojo antrą pergalę finale. Pirmą varžybų dieną jis įveikė Lucasą Pouille. Šis prancūzas žais lemiamą penktą mačą ir kovos su antra Belgijos teniso rinktinės rakete Steve’u Darcisu.

D.Goffinas demonstruoja puikią sportinę formą ir šį savaitgalį nė karto nepralaimėjo savo padavimų serijų. Į Lilio miestą, kuriame vyksta Daviso taurės finalas, belgas atvyko po „ATP Finals“ turnyro Londone finalo.

L.Pouille ir S.Darcis vienas su kitu kovos pirmą kartą karjeroje.

Prancūzijos teniso rinktinė siekia dešimto čempionės titulo, tačiau pirmo nuo 2001-ųjų metų.

Belgijos teniso rinktinė Daviso taurės finale žaidžia antrą kartą per pastaruosius trejus metus ir siekia pirmo nugalėtojų titulo.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas