2019 05 18

Epinis teniso titanų mūšis Romoje – po 3 valandų kovos triumfavo N.Džokovičius

Dvikovoje, kurioje dominavo negailestingas J.M.Del Potro puolimas prieš nepalaužiamą N.Džokovičiaus gynybą, galiausiai triumfavo didesnė kantrybė, kurią pademonstravo stipriausias planetos tenisininkas.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Internazionali BNL d'Italia“ ketvirtfinalyje serbas Novakas Džokovičius (ATP-1) po 3 valandas ir 1 minutę trukusios kovos rezultatu 4:6, 7:6(6), 6:4 palaužė rimtą iššūkį metusį Juaną Martiną Del Potro (ATP-9).

Pirmąją mačo partiją kiek netikėtai nugvelbė argentinietis, išsaugojęs visus septynis break point'us. Deja, tačiau antrajame to padaryti nebepavyko – Nolė išsiveržė į priekį rezultatu 5:2.

Tačiau čia ir vėl iššovė Tandilo bokštu pravardžiuojamas tenisininkas, puikiai atakavęs ne tik iš dešinės, bet ir iš kairės pusės. Jis sugebėjo išlyginti rezultatą ir setą pasiųsti į tiebreak'ą.

Jame J.M.Del Potro turėjo visus šansus laimėti mačą – pirmavo 6:4 ir turėjo galimybę atlikti winner'į iš dešinės, tačiau tuo nepasinaudojo.

Keturis taškus paeiliui iškovojęs N.Džokovičius išlygino rezultatą setais, o trečiajame jam užteko laimėti vienintelę oponento padavimų seriją penktajame geime.

„Niekuomet nepraradau tikėjimo. Juanas antrojo seto pratęsime nelaimėjo kelių kertinių taškų. Man tiek ir tereikėjo. Visko būna, juk čia sportas. Tiesiog esu labai laimingas, kad sugebėjau laimėti“, – po mačo teigė Novakas.

J.M.Del Potro tai buvo vos trečiasis turnyras 2019 metais.

Pusfinalyje N.Džokovičius kausis su dar vienu argentiniečiu – Diego Schwartzmanu (ATP-24). Pirmą kartą į Romos pusfinalį prasibrovęs mažylis 6:4, 6:2 patiesė Kei Nishikorį (ATP-6).