2017 04 25

Eugenie Bouchard jau po pirmojo mačo baigė savo pasirodymą Stambule

Buvusi penktoji pasaulio raketė Eugenie Bouchard ir toliau niekaip nesugrįžta į tą sportinę formą, kuri jai leido būti tarp pačių geriausių WTA žaidėjų. Kanadietė savo „TEB BNP Paribas Istanbul Cup“ pirmenybių starte nesugebėjo pasipriešinti 97 pasaulio raketei Janai Cepelovai 0:6, 4:6.
Eugenie Bouchard
Eugenie Bouchard / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eugenie Bouchard

E.Bouchard šį sezoną pradėjo neblogai ir Sidnėjuje pateko į pusfinalį, o „Australian Open“ čempionate pasiekė trečiąjį etapą. Tačiau vėliau ji net penkis kartus patyrė pralaimėjimą jau pirmuose WTA turnyrų etapuose.

Pergalę Stambule iškovojo ir belgė Kirsten Flipkens. Ji vos per pusvalandį susidorojo su Kristina Kucova 6:0, 6:1. Taip pat nesunkiai savo pirmąjį mačą Turkijoje laimėjo ir Sara Errani. Ji tokiu pat rezultatu 6:0, 6:1 nugalėjo Su-Wei Hsieh.

Antradienį į kitą varžybų ratą taip pat pateko Irina Begu, Basak Eraydin, Anna Kalinskaja bei Sara Sorribes Tormo.