Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 26d. 22:01

Ričardas Berankis – Ryanas Harrisonas 7:6(4), 5:7, 3:6

R.Berankis gautų stipendiją, jei patektų tarp 64 stipriausių planetos tenisininkų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / R.Berankis

Ričardas Berankis toliau siekia pirmos pergalės vienetų varžybose po sunkios kirkšnies traumos. 118-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Lietuvos atstovas Los Andžele vykstančiame teniso turnyre susikaus su amerikiečių jaunąja žvaigžde Ryanu Harrisonu (ATP-94). Mačas prasidės 2 valandą nakties. Deuce.lt kviečia jį stebėti gyvai ir dalintis savo įspūdžiais.

Dar kartą sveiki prisijungę prie deuce.lt ir tiesioginės Ričardo Berankio ir Ryano Harrisono mačo transliacijos.

Ričardo mačas prasideda. Prie padavimų linijos – Ryanas Harrisonas! 

Nors laikas mums ir ne pats palankiausias, o stebėjimas virs keistu spoksojimu į skaičiukus vidury nakties... Mus tenkina ir tai.

1 GEIMAS: Harrisonas 1:0. Neblogas pirmas padavimas – 63 proc.

2 GEIMAS: Deja, Ričardui pradžia nenusisekė, Ryanas užtikrintai didina atotrūkį – 2:0.

3 GEIMAS: Galinga Hario pradžia. Ričardas neturėjo progos atlikti break'o ir jau atsilieka 0:3. Panašu, kad amerikietis rimtai nusiteikęs suvesti sąskaitas su mūsų tenisininku. Bus sunku...

4 GEIMAS: Pagaliau, štai ir jis. Nors Ričardo pirmas padavimas stringa (pataikymas tik 40 proc.), geimą pavyko laimėti antru. Reikia break‘o.

5 GEIMAS: Ryanas daro dvi dvigubas klaidas paduodamas. Berankis turi galimybę laimėti varžovo padavimą ir.... Taip... Yra. Atsiliekam 2:3. Šansas išlyginti rezultatą.

6 GEIMAS: Gal matėt, kur pradingo Ričardo pirmas padavimas? 33 proc. Jis antru padavimu laimi daugiau taškų nei pirmu. 30:30. Eisas... Lygu 3:3! Ričardas laimi tris geimus iš eilės ir lygina rezultatą. Tai turi padėti psichologiškai.

7 GEIMAS: Viskas priklauso Harrisonui. Net ir taškas, kurį laimėjo Ričardas, buvo po amerikiečio dvigubos klaidos.  Ryanas pirmauja 4:3. Artėja įdomiausios akimirkos.

8 GEIMAS: Taškas į tašką. 30:30. Kas dabar laimės varžovo padavimą, laimės ir setą. Ričardas pirmauja 40:30, daro dvigubą klaidą, lygu 40:40. Berankis šaunuolis, nepalūžo. Lygu 4:4.

9 GEIMAS: Harrisonas ir vėl nepalieka daug vilčių Berankiui savo padavimais. Akivaizdu, tarp pirmo ir antro Ryano padavimo yra skirtumas. Kol eina pirmas, eina ir žaidimas. 82 proc. taškų Haris renka po pirmo padavimo ir tik 33 proc. – po antro. 5:4. Dabar paduos Ričardas.

10 GEIMAS: Ir visi miegai išsilakstė. Vyrai kibo vienas kitam į atlapus kaip turi būti. Pora gerų padavimų ir Ričardas priekyje 30:0. Dviguba klaida ir rezultatas lygus 30:30. Ričardas demonstruoja charakterį! Du taškai iš eilės ir lygu 5:5.

11 GEIMAS: Galingi Harrisono kirčiai. Pora eisų... Amerikietis sausai laimi savo padavimus. Ir vėl visa įtampa gula ant Ričardo pečių.   

12 GEIMAS: Ričardo eisas, tačiau tada seka pora klaidų ir jau atsiliekam 15:30. Lemtingos pirmo seto akimirkos. Harrisonui atsiranda galimybė tašku laimėti lietuvio padavimą. Tačiau Ričardas lygina rezultatą 40:40. Dar viena proga atsiranda Harrisonui... Ričardas ir antrą kartą apgina situaciją... Va taip, šaunuolis! Ryanas turėjo du set pointus! Bet Ričardas neleido to pasiekti. 6:6 ir pratęsimas.

Pratęsimas: Harrisonas laimi tašką 1:0. Ričardas daro dvigubą klaidą ir rezultatas 2:1 amerikiečio naudai. Ričardas lipa iš sudėtingos situacijos, laimi vieną tašką po Ryano padavimo. Atlieka eisą labai reikalingu momentu ir persveria rezultatą savo naudai 4:3... Dar taškas po Hario padavimo, pirmaujam 5:4. Viskas priklausys nuo Ričardo padavimo. Reikia pirmo, na... 6:4, du set pointai. Puiku! Ričardas laimi pratęsimą 7:4 ir pirmą setą!!!

Taip, Harrisonas puikios formos, mūsų Ričardas po sunkios traumos, bet jis daro tai, ką jums ir žadėjo. Kaunasi. Išlipo iš 0:3.

ANTRAS SETAS

1 GEIMAS: Ričardas užtikrintai laimi savo padavimus. Pabaigai priklijuoja dar ir eisą. 1:0.

2 GEIMAS: Harrisonas panašiu stiliumi lygina rezultatą 1:1.

3 GEIMAS: Ričardas lieka ištikimas sau, taškus dažniau laimi antru padavimu. Harrisoną tai turėtų pradėti pakankamai stipriai nervinti. 2:1.

4 GEIMAS: Akivaizdu, Harrisonas nusiteikęs labai agresyviai, o nesėkmė pirmame sete jo nepaveikė. Dar viena sėkminga padavimų serija ir lygu 2:2.

5 GEIMAS: Ričardas ima tašką po neatremiamo padavimo, tada seka visas miksas. Taškas antru padavimu, dviguba klaida paduodant. 40:15. Ir geimas antru padavimu. 3:2.

6 GEIMAS: Statistika, kurios neįmanoma praleisti pro akis. Pirmas padavimas – Harrisonas 83 proc., Berankis – 44 proc. Ryanas sėkmingai pradeda geimą, tačiau netrukus atlieka dvigubą klaidą 15:15. Toliau 30:30. Kol kas tai realiausia proga Ričardui antrame sete... Ir jis ją išnaudoja! Break’as. Berankis priekyje 4:2 ir stos prie padavimų linijos. Harrisonui nesisekė pirmas padavimas ir rezultatas tai iš karto atspindėjo.

7 GEIMAS: Ričardui nepavyko išnaudoti situacijos. Po atkaklios kovos Harrisonas laimi varžovo padavimą. Amerikietis vis dar atsilieka 3:4, tačiau stos prie padavimų linijos. Galima spėti, kad viskas priklausys nuo pirmo padavimo. Harrisonas atsitiesė iš sunkios padėties ir tai gali suteikti papildomą pranašumą.

8 GEIMAS: Harrisonas didina apsukas. Sėkmingi padavimai ir užtikrintai laimėti taškai. Lygu 4:4. Ričardas po traumos, todėl trečias setas būtų naudingesnis jo varžovui.

9 GEIMAS: Ričardas sutinka su pasiūlytu tempu. Ir tampa šeimininku 40:0, Harrisonui švelnina atsilikimą, tačiau viską nusprendžia Berankis – 5:4. Štai, priėjome ir dar vieną mačo kulminaciją.

10 GEIMAS: Didelė įtampa turi slėgti Harrisoną. Berankis laimi pirmą tašką, tačiau tuo pačiu atsako ir paduodantis žaidėjas 15:15. Ryanas susitvarko su situacija ir lygina rezultatą 5:5. Rimta kova.

11 GEIMAS: Dabar kiekvienas pokštelėjimas per kamuoliuką turi lemiamą svarbą. 30:15 Ričardas. Harrisonas lygina – 30:30. Amerikiečiui tai – galimybė. Harrisonas lygina ir persveria rezultatą savo naudai 40:30. Break pointas. Ričardas lygina rezultatą, tačiau Harrisonas turi antrą šansą tašku laimėti varžovo padavimą. Ričardas paduodamas atlieka dvigubą klaidą ir dovanoja geimą Harrisonui 6:5

12 GEIMAS: Harrisonas įkvėptas sėkmės sausai laimi savo padavimus ir antrą setą 7:5. Keliaujam į trečią setą.

TREČIAS SETAS. AR UŽTEKS RIČARDUI JĖGŲ?

1 GEIMAS: Nors nuo susitikimo pradžios prabėgo jau beveik dvi valandos, viskas prasideda iš naujo. Ričardas įspūdingai nuneša pirmą geimą. Pirmas padavimas 100 proc. 4 iš 4. Sausai. 1:0.

2 GEIMAS: Harrisonas atsiliko 0:30, tačiau sugebėjo išlipti iš gąsdinančios situacijos, laimėjo keturis taškus iš eilės ir vėl lygu 1:1.

3 GEIMAS: Dar du galingi Ričardo padavimai ir 30:0. Pirmas padavimas 78 proc. 2:1. Tačiau klausimas išlieka toks pat.

4 GEIMAS: Trečiame sete viskas priklauso nuo padavimų. Abu juos atlieka itin sėkmingai. Harrisonas sausai ima geimą ir lygina rezultatą 2:2. Amerikiečio pirmas padavimas 70 proc. Antru jis laimėjo 67 proc. taškų. Taip sėkmingai Ryanas šiandien to dar nedarė.

5 GEIMAS: Ričardas pralaimi savo padavimus ir padėties šeimininku tampa Harrisonas 3:2. Amerikietis stos prie padavimų linijos.

6 GEIMAS: Ryanas akseleratorių spaudžia iki galo – 40:0. Netrukus ir dar vienas taškas 4:2. Kaip į tai atsakys Ričardas?

7 GEIMAS: Taškas į tašką. Berankis į persirengimo kambarį neskuba. Po atkaklios kovos laimi savo padavimus ir švelnina atsilikimą 3:4.

8 GEIMAS: Harrisonas mato finišo tiesiąją. Dar viena serija padavimų, sausai laimėtas jau antras geimas iš eilės ir 5:3.

9 GEIMAS: Pradžia gera 30:0, tačiau Harrisonas perima iniciatyvą, laimi tris taškus iš eilės. Amerikiečiui trūksta taško iki pergalės. Antras Ričardo padavimas... ir... Viskas. Ryanas Harrisonas trečią setą laimi 6:3 ir pirmą kartą karjeroje nugali Ričardą Berankį.

19-etis amerikietis šiuo metu demonstruoja puikią sportinę formą ir pakilo iki rekordinių aukštumą pasaulio reitinge. Už pergalę jam atiteko dar 20 ATP reitingo taškų. Ričardas Berankis atsigauna po traumos ir po truputį vis labiau įsijaučia į žaidimą. Los Andželo turnyre liko dar vienas lietuvis. Netrukus kovą su Alejandro Falla pradės Laurynas Grigelis.

Ačiū visiems stebėjusiems tiesioginę transliaciją. Buvo smagu ir iki kito karto!!!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Deuce