2013 06 19

Iš „Aegon“ teniso turnyro pasitraukė nugalėtojos titulą gynusi austrė

Didžiojoje Britanijoje tęsiasi bendras moterų bei vyrų „Aegon International“ teniso turnyras.
Tamira Paszek
Tamira Paszek / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Nepasisekė praėjusių metų moterų vienetų varžybas laimėjusiai austrei Tamirai Paszek, kuri dėl traumos nebaigė mačo su penktąjį reitingą turinčia Caroline Wozniacki iš Danijos, kuri Istborne triumfavo 2009-aisiais. Tuo metu Danijos atstovė pirmavo 6:2, 2:2.

Nesėkmę jau pirmajame rate patyrė ir 2008-ųjų šio turnyro nugalėtoja bei favorite šiemet laikyta lenkė Agnieszka Radwanska, 6:7 (2:7), 2:6 turėjusi pripažinti amerikietės Jamie Hampton pranašumą.

Kitos trys pirmojo ketvertuko žaidėjos iškovojo pergales: antrąjį reitingą turinti kinė Li Na 6:2, 6:4 nugalėjo prancūzę Alizę Cornet, trečioji pagal skirstymą praėjusių metų šio turnyro finalininkė vokietė Angelique Kerber 6:4, 6:4 įveikė rumunę Soraną Cirsteą, o ketvirtoji raketė – 2011-aisiais finale žaidusi – čekė Petra Kvitova 6:4, 6:1 įrodė savo pranašumą prieš rumunę Monicą Niculescu.

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate staigmeną pateikė prancūzas Julienas Benneteau, 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjęs penktąjį reitingą turėjusį Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos.