2017 11 19

Įspūdinga Lauryno Grigelio pergalių serija nutrūko finale

Laurynui Grigeliui nepavyko laimėti antro karjeroje „Challenger“ serijos turnyro. Lietuvos tenisininkas Brešos mieste vykusio turnyro finale 1:6, 2:6 nusileido Lukašui Lacko iš Slovakijos. Dvikova truko vos 46 minutes.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tai buvo trečia abiejų akistata karjeroje ir trečia L.Lacko pergalė. 104-ą vietą ATP reitinge užimantis Slovakijos tenisininkas pelnė 80 reitingo taškų.

L.Grigelis antrus metus iš eilės žaidė šio turnyro finale ir džiaugėsi 48 reitingo taškais.

L.Grigelis Brešos turnyro ketvirtfinalyje pateikė staigmeną ir nugalėjo 89-ą pasaulio raketę Andreasą Seppį.

Laurynas iki finalo džiaugėsi net 14-os pergalių iš eilės serija. Prieš atvykdamas į Italiją jis laimėjo du „Futures“ serijos turnyrus.

Jau kitą savaitę L.Grigelis kartu su Ričardu Berankiu dalyvaus dar viename „Challenger“ serijos turnyre Italijoje.

Ištraukus burtus abu lietuviai sužinojo savo varžovus pirmame rate, o lietuviška akistata Andrijoje gali įvykti nebent finale.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai