2012 08 05

ITF serijos „Prezidento taurės“ vyrų teniso turnyrą sostinėje vėl laimėjo čilietis

ITF serijos „Prezidento taurės“ vyrų teniso turnyro sostinėje vienetų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo favoritas čilietis Hansas Podlipnikas-Castillo (ATP-289).
Mačo akimirka
Mačo akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį finale Čilės tenisininkas 6:1, 6:1 sutriuškino šveicarą Jossą Espasandiną (ATP-797), kuris dar pirmajame šių metų turnyro rate 6:2, 6:3 nugalėjo pernykštį finalininką Vladimirą Ivanovą iš Estijos.

Pusfinalyje H.Podlipnikas-Castillo 6:1 nugalėjo dėl traumos mačą nebaigusį ketvirtąjį pagal reitingą rusą Ivaną Nedelko, o J.Espasandinas 6:1, 7:6 (8:6) įveikė septintąjį pagal skirstymą italą Viktorą Galovičių.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo favoritai graikas Theodoros Angelinos ir olandas Markas Vervoortas, kuriems finale be kovos buvo įskaityta pergalė prieš trečiąją porą – V. Ivanovą iš Estijos bei rusą I. Nedelko.

Tarptautinio vyrų teniso turnyro Vilniuje prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas