2011 10 29

Janko Tipsarevičius Sankt Peterburgo turnyro finale žais su Marinu Čiličiumi

Janko Tipsarevičių viena pergalė skiria nuo ATP 250 serijos turnyrų dublio Rusijoje. Serbijos tenisininkas Sankt Peterburge vykstančio turnyro pusfinalyje užtikrintai 6:2, 6:1 nugalėjo Alexą Bogomolovą.
Janko Tipsarevičius
Janko Tipsarevičius / „Scanpix“ nuotr.

Antras pagal skirstymą turnyre Serbijos tenisininkas laimėjo aštuonis geimus iš eilės ir antrame sete pirmavo 5:0. Prieš savaitę J.Tipsarevičius laimėjo Kremliaus taurę ir vis labiau gerina savo šansus kovoje dėl vietos finaliniame metų ATP turnyre Londone.

J.Tipsarevičius finale kovos su Marinu Čiličiumi. Ketvirtas pagal skirstymą Kroatijos tenisininkas 6:3, 6:4 nugalėjo 2004 metų šio turnyro čempioną Michailą Južną.