2016 04 07

Jaunasis Azijos talentas Hyeonas Chungas – Hjustono ketvirtfinalyje

Jaunasis Azijos talentas Hyeonas Chungas ketvirtadienio naktį pateko į antrą ATP serijos turnyrų ketvirtfinalį karjeroje. 71-ą vietą ATP reitinge užimantis 19-os Pietų Korėjos tenisininkas naujos kartos žvaigždžių dvikovoje 5:7, 6:2, 6:2 Hjustone nugalėjo amerikietį Tommy Paulį.
Hyeonas Chungas
Hyeonas Chungas / „Scanpix“ nuotr.

H.Chungui tai bus antras ATP serijos turnyrų ketvirtfinalis. Pirmąjį jis pasiekė pernai Šendženo turnyre.

Beje, H.Chungas ATP turnyre prieš jaunesnį už save tenisininką žaidė pirmą kartą karjeroje.

Pirmame sete Pietų Korėjos tenisininkas, laimėjęs varžovo padavimus, išsiveržė į priekį 3:1, tačiau rezultatui esant 3:5 T.Pauliui pavyko laimėti net keturis geimus iš eilės ir pasiglemžti setą.

Antroje dvikovs dalyje H.Chungas, trečiame geime „sausai“ iškovojęs 18-os amerikiečio padavimus, susikrovė persvarą 4:2 ir, sekančiame geime darkart perpratęs 200-osios pasaulio raketės T.Paulio kirčius, išlygino rezultatą.

Lemiamame sete nuostabiai žaisti pradėjęs H.Chungas į priekį metėsi 5:1 ir šios persvaros neiššvaistė.

Už patekimą į „Fayez Sarofim and Co.“ turnyro ketvirtfinalį korėjietis gavo 45 ATP reitingo taškus ir beveik 15 tūkst. dolerių čekį.

Penktadienio naktį H.Chungui teks kovoti su pirmąja JAV rakete Johnu Isneriu, kuris be didelio vargo 6:2, 7:6(7:4) įveikė tautietį Denisą Kudlą, kuris neturėjo nė menkiausios „break point’o“ galimybės.

Svarbią pergalę Hjustone iškovojo ir 2012-ųjų turnyro čempionas Juanas Monaco, 6:3, 7:5 įveikęs antrą turnyro raketę Benoit Paire. Argentinietis paskutinį kartą dvi pergales iš eilės ATP turo turnyre iškovojo Nicoje mieste prieš trylika mėnesių.

Hjustono ketvirtfinalyje J.Monaco raketes surems su Samu Querrey, kuris 6:3, 6:3 nugalėjo vokietį Benjaminą Beckerį.