2015 05 26

Jeržis Janovičius prasibrovė į antrą etapą „Roland Garros“ turnyre (kitų mačų rezultatai)

Prancūzijos sostinės „Golland Garros“ kortuose tęsiasi antrasis šio sezono „Didžiojo kirčio“ (Grand Slam) teniso turnyras – atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 28 mln. eurų.
Jeržis Janovičius
Jeržis Janovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybas pergale antradienį pradėjo 2009-aisiais šiame turnyre triumfavusi bei aštuonioliktoji pagal skirstymą rusė Svetlana Kuznecova, 6:1, 4:6, 6:2 įveikusi olandę Kiki Bertens.

Pergales pirmajame rate iškovojo ir dvi pirmojo aštuntuko žaidėjos – ketvirtoji raketė čekė Petra Kvitova 6:4, 3:6, 6:4 palaužė naujazelandietės Marinos Erakovič pasipriešinimą, o penktąjį reitingą turinti Caroline Wozniacki iš Danijos 6:3, 6:0 nepaliko vilčių italei Karin Knapp.

Kituose moterų vienetų varžybų mačuose antradienį pergales iškovojo ir antrojo rado dalyvėmis tapo Ispanijos, Kazachstano, Vokietijos ir Čekijos tenisininkės:

Silvia Soler Espinosa (Ispanija) – Pauline Parmentier (Prancūzija) 6:4, 6:3;
32-Zarina Diyas (Kazachstanas) – Dinah Pfizenmaier (Vokietija)  6:4, 6:1;
Julia Goerges (Vokietija) – CoCo Vandeweghe (JAV) 6:2, 5:7, 6:1;
Tereza Smitkova (Čekija) – Taylor Townsend (JAV)  6:3, 6:4.

Vyrų vienetų varžybų pirmojo rato barjerą nesunkiai įveikė 2013-ųjų finalininkas ir septintas pagal reitingą šiemet ispanas Davidas Fereras, 6:1, 6:3, 6:1 nugalėjęs slovaką Lukašą Lacko.

Vyrų vienetų varžybose antradienį baigti dar šeši pirmojo rato (1/64 finalo) mačai:

Lu Yen-Hsun (Taivanas) – Blaz Kavcic (Slovėnija)  6:7 (4:7), 6:1, 6:1, 7:5;
Jerzy Janowicz (Lenkija) – Maxime Hamou (Prancūzija) 6:7 (4:7), 6:3, 6:4, 6:4;
Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) – Joao Souza (Brazilija) 7:6 (7:5), 6:4, 6:4;
Joao Sousa (Portugalija) – Vasek Pospisil (Kanada) 6:3, 7:6 (7:5), 6:1;
9-Marin Čilič (Kroatija) – Robin Haase (Olandija) 6:2, 6:4, 6:2.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.