2012 08 01

Jo-Wilfriedas Tsonga su Milošu Raoničiumi pagerino olimpinį rekordą. Į trečią varžybų ratą pateko Novakas Džokovičius

Novakas Džokovičius Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo antrą pergalę ir tęsia kovą dėl pirmos pasaulio raketės titulo bei olimpinio aukso Londone. Serbijos tenisininkas per 54 minutes 6:2, 6:1 sutriuškino amerikietį Andy Roddicką.
Jo-Wilfriedas Tsonga ir Milošas Raoničius
Jo-Wilfriedas Tsonga ir Milošas Raoničius / „Scanpix“ nuotr.

2008 metų Pekino olimpinių žaidynių čempionas mače atliko 14-a neatremiamų padavimų ir po savo padavimų pralaimėjo 14-a taškų. N.Džokovičius trečiame olimpinių žaidynių teniso turnyro rate kovos Lleytonu Hewittu.

Australijos tenisininkas 6:4, 7:5 įveikė 13-ą pagal skirstymą kroatą Mariną Čiličių.

Dramatišką pergalę iškovojo Jo-Wilfriedas Tsonga. Šešta pasaulio raketė iš Prancūzijos 6:3, 3:6, 25:23 nugalėjo Milošą Raoničių iš Kanados. Mačas truko tris valandas ir 57 minutes. Trečias setas tapo pačiu ilgiausių olimpinių žaidynių istorijoje.

Trečiame varžybų rate J.W.Tsonga žais su Feliciano Lopezu. Ispanijos tenisininkas per 71-ą minutę 6:4, 6:4 nugalėjo Juaną Monaco.

Sėkmingai pasirodymą varžybose tęsia ir kortų šeimininkas Andy Murray. Didžiosios Britanijos tenisininkas 6:2, 6:4 nugalėjo Suomijos atstovą Jarkko Niemineną.

A.Murray kitame etape kovos su Kipro atstovu Marcosu Baghdatisu, kuris per 74-ias minutes 6:4, 6:4 nugalėjo šešioliktą pagal skirstymą prancūzą Richardą Gasquet.

Ketvirtas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras 6:2, 6:2 nugalėjo slovėną Blažą Kavčičių ir kitame etape susitiks su Kei Nishikoriu. Japonijos atstovas po permainingos kovos 4:6, 6:4, 6:1 nugalėjo Nikolajų Davydenko iš Rusijos.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas