Johnas Isneris iškovojo penktą titulą Atlantoje

Visur gerai, bet namie geriausia. Tą eilinį kartą pademonstravo Jungtinėse Amerikos Valstijose puikų tenisą žaidžiantis amerikiečių milžinas Johnas Isneris (ATP-9).
Johnas Isneris
Johnas Isneris / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Johnas Isneris

2,08 m ūgio tenisininkui teko panaikinti seto deficitą, tačiau galiausiai jis 5:7, 6:3, 6:4 nugalėjo savo tautietį Ryaną Harrisoną (ATP-57). Tai buvo 2017-ųjų finalo pakartojimas – tuomet J.Isneris triumfavo dviejuose tiebreak‘uose.

Tai buvo antrasis J.Isnerio ATP titulas šį sezoną. Pirmąjį amerikietis iškovojo balandį, pirmą kartą karjeroje triumfuodamas Majamyje vykstančiame ATP Masters 1000 taškų vertės turnyre.

„Tai neįtikėtina. Atrodo, jog tą patį sakiau ir pernai, tačiau galvojau, jog atėjo laikas, kuomet aš nebepasieksiu finalo, ar netapsiu čempionu. Visgi dabar aš stoviu su titulu rankose ir esu labai laimingas“, – teigė turnyro nugalėtojas.

33-ejų sportininkas įsirašys 250 ATP reitingo taškų bei gaus 119 tūkstančių JAV dolerių čekį. Šio mėnesio pradžioje, jis pasiekė pirmąjį „Didžiojo kirčio“ pusfinalį Vimbldone. Triumfas Atlantoje padės J.Isneriui išsilaikyti pirmajame ATP dešimtuke.

Nepaisant pralaimėjimo, R.Harrisonas tapo pirmuoju žaidėju nuo 2001-ųjų Tommy Haaso pasiekimo Štutgarte, kuomet pirmuose keturiuose mačuose panaikino seto deficitą ir tokiu būdu nužygiavo iki finalo.

Sportininkas džiaugsis 62 tūkstančiais JAV dolerių bei 150 ATP reitingo taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas